Ahojte, som vaša nová SLOVAK MAN-iačka Nina, určite ma poznáte zo stránky manmagazin.sk alebo z nášho facebooku. Budem sa vám každý mesiac prihovárať na takejto mojej dvojstrane, ktorú venujem najmä zážitkom z predchádzajúceho mesiaca.

Čo je SLOVAK MAN-iačka?      

Koncom leta bola vyhlásená súťaž o tvár časopisu SLOVAK MAN, ktorú pracovne nazvali SLOVAK MAN-iačka. Tento názov sa tak uchytil, že sme sa rozhodli ho „adoptovať“.

Prečo je baba tvárou časopisu pre mužov?

To som sa divila aj ja. Ale keď idem na nejakú akciu a zastupujem mužský časopis, je lepšie, že som baba. A keďže som vyhrala, pretože som sa páčila najväčšiemu počtu čitateľov, tak je moja prítomnosť často takým spestrením udalosti pre chlapov.

Spoznávajú ťa už aj na ulici?

Zatiaľ nie, ale pozrite sa na obálku, som zvedavá, čo to spraví v decembri :-) Ak ma spoznáte, pokojne ma oslovte, urobíme si spolu selfinu na Instagram, alebo vám venujem podpísaný časopis, ak ho budem mať pri sebe.

Čo najzaujímavejšie sa ti za prvé dni v novej práci snov stalo?

Bola som na koncerte Dana Landu, kde som ako akreditovaný novinár mohla ísť úplne pod pódium a fotiť. Keď však sekuriťáci videli, že si nahrávam video na mobil, vyhodili ma odtiaľ, nenechali si nič vysvetliť. Bola som fakt nahnevaná. Sranda bola, že keď sme sa o tom bavili so šéfredaktorom, povedal mi, že keby som nahrala na video, ako ma vyhadzujú, tak máme milión pozretí na Youtube. Vtedy mi to vôbec nenapadlo, ale odteraz už budem všetko nahrávať :-)fotka 1(1)

Pýtali sme sa šéfredaktora Ondreja:

Na čo je projekt SLOVAK MAN-iačky dobrý?

Nina je taký náš pracovník v teréne. Často treba, aby redakcia bola prítomná na rôznych akciách, ako sú prezentácie produktov, tlačové konferencie alebo aj večierky. Doteraz sme na takýchto akciách robili videá a fotky, ktoré sa ničím neodlišovali od tých, ktoré robili iné redakcie.

Takže Nina je vlastne reportérka?

Chceme byť najmodernejší časopis v segmente, rozhodli sme sa, že urobíme takýto virálny projekt. Ninu si vybrali sami čitatelia, videli, kto sa prihlásil a aký bol o to záujem. Nie je to úplne novinárka, chceme, aby robila prácu zámerne poloprofesionálne. Aby robila selfies a aby točila videá, kde bude ona sama a to, o čom chceme, aby video bolo.

Zámer je teda vytvárať materiál z akcií?

Áno. Pretože Nina sa páči, čitatelia a fanúšikovia ju majú radi a radi sledujú jej videá a príspevky. Takto chceme nenásilnou, virálnou formou spropagovať eventy a našich partnerov, ktorých Nina navštívi. Samozrejme, musí vytvoriť aj dobrý obsah, povedať niečo zaujímavé a ukázať ľudom niečo, čo ich zaujíma. No a v neposlednom rade robí takto Nina veľkú reklamu časopisu. Vďaka nej sa nám návštevnosť na webe zniekoľkonásobila v podstate zo dňa na deň. Sme veľmi spokojní a držíme jej všetci palce. Je pekné, že aj naši fanúšikovia a čitatelia jej vyjadrujú na sociálnych sieťach a v komentároch na webe podporu. Celé je to fajn projekt.

A čoho sa Nina za november zúčastnila?

Návšteva v klenotníctve Amarione

Ako SLOVAK MANIAČKA som si svoj prvý zážitok odniesla z klenotníctva Amarione, kde som si na seba mohla dať všetky tie krásne šperky renomovaných zahraničných šperkárskych domov a pokochať sa nádhernou predajňou na Laurinskej ulici 15 pri Kamennom námestí v Bratislave.

sperk3

Prehliadka v znamení módy a áut

11. 11. 2014 som sa zúčastnila módnej prehliadky, ktorú organizovala spoločnosť IMPA v Refinery Gallery. Celý večer sa niesol v znamení „rajskej záhrady“ a musím povedať, že pri tých anjeloch sa tam človek aj tak cítil. Vo vstupnej hale boli vystavené ŠKODA autá spolu s úžasnými maľbami od umelkyne Noemi Kolčákovej. Milujem teplé farby a tie na jej obrazoch sa na mňa príjemne usmievali. Veľmi zaujímavé bolo aj to, keď na mólo pritancovali tanečníci v modeloch prispôsobených pre každé auto ŠKODA. Bolo to niečo iné a ľuďom sa to páčilo. Popravde, ešte som nevidela podobnú módnu prehliadku, ale veľmi milo ma to prekvapilo. IMG_3415

Koncert Daniela Landu

Daniel Landa prišiel koncom novembra do Bratislavy, aby potešiť všetkých svojich slovenských fanúšikov (vrátane mňa) :-) Tí jasali od nedočkavosti a v momente, keď Landa vystúpil na pódium a pozdravil ich so slovami „Tešíme sa, že sme znovu s našimi bratmi Slovákmi“, krik sa ešte strojnásobil. Bol to super zážitok!

IMG_6197

Fotenie decembrovej titulky

No a posledná vec, ktorú som stihla tento mesiac, bolo nafotenie fotosetu spolu s titulkou. Dúfam, že budete rovnako spokojný ako ja. Fotili sme v reštaurácii Hradná hviezda, kde nám, našťastie, veľmi milý personál vyšiel vo všetkom v ústrety, a nevyhli sme sa ani zime, keďže niekoľko záberov sme nafotili aj na nádvorí hradu. Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať skvelej kaderníčko-vizážistke Lucke (www.lucialus.sk), ktorá mi spravila krásny make-up a neskutočné vlasy, a taktiež úžasnému fotografovi Miqovi Cashovi :-)

fotka 1(11)