INZERCIA | Predčasná ejakulácia je strašiakom každého príslušníka silnejšieho pohlavia. Všetci chlapi totiž túžia dokonale uspokojiť svoju partnerku. V súčasnosti ale trpí týmto ochorením v priemere jeden z troch mužov. O predčasnom vyvrcholení hovoríme vtedy, ak je chlap „hotový“ už po minúte až dvoch po vniknutí do ženy.  Príčinou predčasnej ejakulácie môže byť fakt, že muž nemal dlho intímny styk so ženou. S podobnými reakciami svojho tela sa stretávajú aj mladí chlapci, ktorí ešte len začínajú s pohlavným životom. Svoju úlohu tu môže zohrávať aj dedičnosť, nie však v tom zmysle, že zdedíte priamo predčasnú ejakuláciu, ale že máte geneticky danú zvýšenú dráždivosť. Dôvodom, prečo muž nie je schopný dlhšieho kvalitného „čísla“, môžu byť aj rôzne ochorenia, ako napríklad zápal močového ústrojenstva, alebo krátka uzdička. Spomenieme ešte psychické príčiny. Ak sa vám niekedy stalo, že ste vyvrcholili prirýchlo a partnerka si z vás robila posmech alebo utrúsila na vašu adresu nejakú ponižujúcu poznámku, je celkom možné, že váš problém sa časom ešte prehĺbil, došlo u vás k strate sebadôvery a opakovanému zlyhaniu.

Muž a žena

Nech už je príčinou predčasnej ejakulácie čokoľvek, každopádne treba povedať, že môže totálne zruinovať váš partnerský život. Milan o tom vie svoje. „Ako mladému chalanovi mi prišlo normálne, že som skončil skôr, ako som poriadne začal. Lenže potom som si našiel dievča, z ktorého som bol fakt hotový. Rozumeli sme si síce po každej stránke, ale v posteli to bola jedna veľká katastrofa. Najskôr som to pripisoval tomu, že sme spolu len krátko, lenže keď problém pretrvával aj po pol roku intímneho života, dala mi kopačky a našla si iného. Na rovinu mi povedala, že ma má síce rada, ale v posteli si to chce fakt užiť a so mnou sa to nedá.“

Príliš rýchle vyvrcholenie je tiež jeden z dôvodov, prečo ženy podvádzajú svojich mužov. Našťastie, každý problém, a teda aj ten s predčasnou ejakuláciou, sa dá riešiť. Existujú totiž prirodzené metódy, ktoré natrvalo zvýšia výdrž každého muža. Ak chcete vedieť, ako sa zbaviť predčasnej ejakulácie, kliknite SEM, alebo ak vás zaujíma aj taká intímna téma, akou je ženská ejakulácia, kliknite SEM.

Foto: Depositphotos.com, Pixabay.com