Otázka tisíckrát položená a tisíckrát zodpovedaná: prečo ženy vlastne predstierajú orgazmy? Všeobecne sa tvrdí, že ženy orgazmus predstierajú pre spokojnosť muža. Aby si on, ako pán tvorstva, utvrdil v sebe pocit, aký je dobrý, úžasný, skvelý. Táto varianta by ale ešte nemusela byť taká zlá.Horšie totiž je, ak mám predstierať orgazmus z dôvodu, aby sa skončilo práve prežívané utrpenie v posteli. Predstavte si situáciu: ocitnem sa v posteli s týpkom, ktorý je síce milý, ale, bohužiaľ, pre mňa takzvaný „hrkač“. A až potom zistím, že ten super spoločník dole v bare je v posteli absolútne nemožný! Chvíľku sa snažím, ale nakoniec súboj vzdávam. Začnem myslieť na to, že vonku prší a ja nemám dáždnik a je to celé v keli. Rozhodnem sa zintenzívniť dýchanie, trošku zo sebou zatrasiem a vykríknem: už to bude! A dúfam, že už to (u neho) naozaj bude. A väčšinou aj je.

Na predstieraný orgazmus mám ale ja svoj vlastný názor. Ženy svoj vrchol totiž často hrajú, pretože si myslia, že keby ho nemali, boli by menejcenné. Toľko sa dnes o ňom hovorí, toľko sa skúma, že či je alebo nie je, koľkokrát je dosť a že určite musí byť. Každá lož má ale krátke nohy a ak viete, ako orgazmus u ženy prebieha, predstieranie jej nepomôže.

Ak máte záujem o môj ďalší článok o tom, ako bezpečne prísť na to, kedy vám vaša partnerka orgazmus v posteli hrá, napíšte si o to do komentára. Bude mi potešením.

Vaša Adelka

Foto: ehiyo.com