Určite to poznáte z debát pri pive, ak sa nájde nejaká baba v okolí, ktorá to má rada „cez zadný priechod“, okamžite ste všetci pri stole v amoku a chcete ju tam poriadne vyšľahať. Alebo, ak niektorému z vás dá frajerka do „kakavkového otvoru“, väčšinou ide o extra špeciálnu príležitosť.

V redakcii máme nemenovaného kolegu, ktorý dlho plánoval, že sa rozíde so svojou frajerkou, pretože ho to s ňou už nebavilo. Na druhý deň po inkriminovanom dni, kedy jej to mal oznámiť, prišiel vysmiaty od ucha k uchu. Na otázky, či to šlo tak dobre, odpovedal, že sú stále spolu, pretože včera dostal extra – špeciál bonusový s*x: do zadočku :-).

Prečo je ale u žien tak striktne zakorenené omietanie análneho s*xu? Povedzme si ale ešte pred tým, úprimne a na rovinu, že vďaka nebesiam za toto všeobecné odmietanie! Aký je to potom pocit, keď ste „tam“ pekne napasovaný v tom úzučkom priestore a cítite sa ako na vrchole sveta ;-). Ak by ste to mali dostávať každý deň, asi to by to nebolo až také úžasné a až tak by sme za tým neprahli…

Pred nejakým časom prišla do redakcie jedna kočka, ktorá nás poprosila o radu. Takmer sme ju nepoznali a celkom náš šokovalo, že sa debata týkala se*u. Liezlo to z nej ako z chlpatej deky, ale nakoniec sme sa dozvedeli, že praktizuje zo svojím priateľom pri s*xe výlučne styk do zadočku, a to z dvoch dôvodov: za prvé z antikoncepčných dôvodov a za druhé, aby si zachovala panenstvo.

Ten šťastný bastard! Poviete si. Ale toto dievča bolo z toho úplne nešťastné a nevedela sa s tým vyrovnať. Ako by aj mohla; tento spôsob se*u by mal byť vyvrcholením, alebo minimálne naozaj vysokou métou toho, čo spolu s partnerkou môžete prežiť a nakoľko nepoznala nič „predtým“, jej pôžitok bol, samozrejme, na bode nula a celé to praktizovala iba pre svojho priateľa, aby bol on spokojný a nemal „dôvod zahýbať“.

Táto dvojica však zabudla na to, že okrem toho, že análny s*x je zo ženskej strany prejavom vysokej dôvery voči partnerovi, mal by sa predovšetkým obom stranám páčiť a byť pre nich príjemný.

Ženám vo všeobecnosti nie je tento druh radovánok po chuti. Toto sú tri najčastejšie dôvody:

Bolí

Áno, v prvej chvíli a máloktorá tento moment prekoná. Čo je veľká škoda, pretože ak by to prekonali a „poddali sa“, zistia, že je to veľmi príjemná forma se*u.

Je nečistý

Mýtus. V konečníku nie sú žiadne hovienka, ako si mnohí z nás veľmi mylne predstavujú. Tento otvor je po dôkladnejšom umytí dokonale čistý a smelo doň môžete zaboriť svoj jazyk.

Pripomína im homos*xuálny styk

Toto je úplný nezmysel. Ľudia od pradávna realizujú análny s*x, možno v minulosti ešte viac ako teraz a nikto sa nikdy nad týmto porovnaním nezamýšľal.

Z prieskumov vyplýva, že sa análnemu s*xu drvivá väčšina žien vyhýba. Ale ako hovoríme my v redakcii: tento druh styku je pre naozajstných kajšmentke, ehm, fajnšmekrov a fajnšmekrine, ktoré chcú zájsť v s*xe zase o kúsok intimity ďalej a otvoriť sebe a tomu svojmu pomyselnú siedmu tajnú komôrku rozkoše.

Čo hovorí na análny s*x naša redakčná divožienka Adela:

Či mám rada análny s*x? Mne sa páči, veľmi. V momente, kedy prichádza na tento akt, je s*x väčšinou už v štádiu „z posledných síl“. Cítim sa pri ňom definitívne dobytá, prišpendlená, znehybnená a podľahnutá. Už nie som tá dominantná dračica ako pri predohre, ale prestávam mať kontrolu aj sama nad sebou. Zverujem sa úplne svojmu partnerovi, dokonca kričím a stonám na najvyššej hlasovej frekvencii a to bežne, ako som písala v jednom veľmi diskutovanom článku, nerobím.

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Depositphotos