Dostali sme sa do situácie, keď hlavným cieľom módy nie je vyzerať esteticky. Hlavným cieľom je vyjadriť svoje ja, svoju výnimočnosť, svoj názor či svoje zaradenie. A práve to dokážu najľahšie a najúčinnejšie vyjadriť kreatívne tričká s potlačou. Prečo? Pretože len farby, materiál či typ oblečenie nedokáže naplno prezradiť váš názor či váš vzťah k pivu či populárnemu seriálu Game of Thrones. 

Kde hľadať tričká s potlačou

Potlačené pánske tričká majú jednu veľkú výhodu, často na nich nájdete to, čo by vám v živote nenapadlo. Zabudnite na žltých Mimoňov, teraz sú v kurze zlatí Pivoni. Otravujú vás všetky tie vážne motivačné citáty, ktoré sa tvária, že idú zmeniť svet? Vyberte si tričko, ktoré si z nich robí srandu. Zbožňujete slovné hračky, no ich tvorba vám nikdy nešla? Aj takéto tričká nájdete na Bastard.sk

Chcete byť vlastným tvorcom?

Nie vždy nájdete tričko, ktoré dokonale vystihuje vaše pocity a nálady. Vtedy je načase otvoriť grafický editor a vytvoriť si svoj vlastný návrh. Pokiaľ nie ste dizajnér či grafik, niečo zložitejšie bude pre vás problém. No jednoduchý text zvládnete už len za pomoci videonávodu na Youtube. Chcete mať na tričku citát z biblie? Urobte si ho. Chcete na hrudi hrdo nosiť Bukowského myšlienky? Navrhnite si ich sami.

Uniformita sa dnes nenosí

Keď idete po ulici, ako rýchlo si všimnete, že ten chlapík, čo ide oproti vám, má oblečené to isté čo vy? Okamžite. Uniformita sa dnes nenosí. Každý sa chce odlíšiť. Aj preto sa začali vyrábať originálne fľaše MyBottle s potlačou, ktorá oznamuje, že toto je vaša fľaša a nech na ňu nikto nesiaha. To, že by vám ju mohol niekto zobrať by sa mohlo veľmi ľahko stať – keby bola rovnaká ako všetky fľaše od minerálky od jedného výrobcu. A tento istý princíp platí aj v obliekaní. Odlíšte sa a dajte najavo svoje ja.