Prečo sú informácie o zdravotnom stave Shumachera také tajné? Jeho manažérka prehovorila!

Sabine Kehm je hneď po manželke Corinně najdôležitejšou ženou Michaelovho života. Veľa rokov sa starala o Schumacherovú kariéru a stála pri ňom aj po ťažkej nehode, kedy bol Michael v kóme. Sabine až doteraz odolávala otázkam novinárov a fanúšikov, avšak po dlhej dobe konečne prehovorila. Prečo sa na verejnosť takú dlhú dobu nedostávajú žiadne správy o Schumacherovom zdravotnom stave? Na vine je Sabine a jej sľub, ktorý Schumacherovi dala ešte pred nehodou. Pred nešťastnou udalosťou mala Sabine s Michaelom dlhý rozhovor. Najznámejší pilot F1 sa jej zdôveril, že by sa rád skryl pred verejnosťou a konečne si začal vychutnávať súkromný život. Schumacher si totiž svoje súkromie veľmi strážil a počas aktívnej kariéry musel jeho tím robiť všetko preto, aby sa na verejnosť nedostávali informácie o jeho súkromí a rodine. Schumi chcel zájsť ešte ďalej, vraj sa chcel doslova stratiť.

12

“Budúci rok mi vôbec nevolaj, chcem niekam zmiznúť.” Takto zneli jedny z posledných slov, ktoré Schumacher adresoval svojej manažérke Sabrine. “Myslím, že bolo jeho tajným prianím to jedného dňa urobiť. Práve preto sa snažím vyplniť jeho želanie. Preto sa správy o jeho zdravotnom stave nedostávajú von.” Vyhlásila manažérka na tlačovej konferencii pri jazere Starnberg.

Zaspomínala si aj na osudný deň Schumacherovej nehody, ktorá sa odohrala už pred viac ako dvoma rokmi. Vraj vtedy vypukol obrovský chaos a jej telefóny neprestávali zvoniť. Parkovisko pred hotelom bolo úplne preplnené a ľudia, ktorí chceli navštíviť ostatných pacientov, jednoducho nemali kde zaparkovať. Do nemocnice sa nemohli dovolať ľudia potrebujúci pomoc, pretože všetky linky obsadili novinári a našli sa dokonca takí, ktorí chceli na Schumacherovom nešťastí profitovať. Sabine už podobný chaos nechce nikdy viac pripustiť a aj to je jeden z dôvodov, prečo tak prísne stráži všetky informácie o Schumacherovom stave!

Zdroj/Foto: yotube, newsfirst.lk