Azda najväčším ťahákom je Rozhovor s Michalom Obedom, z ktorého možno nájsť veľké množstvo videobonusov na našom Youtube kanály. Michal hovorí o tom, ako začínal budovať “stránočku” jeho Autobazar.eu, na podnet myšlienky svojej manželky, aby urobil stránku, o ktorú sa bude ona starať, aby sa nenudila. Keď po prvý krát navštevovali autobazáre, všetkým boli do smiechu a trvalo dlhé tri roky kým stránka začala zarábať. Dnes zarába obrovské peniaze a možno povedať, že Michal je jedným z prvých slovenských online milionárov.SMM-OBALKA-01_2014_700J

obeda2

Ďalším ťahákom je rozhovor s rapperom Kalim, ktorý otvorene rozpráva o svojom vzťahu k ženám. Aby som dokončil sériu rozhovorov, musím spomenúť aj nášho úspešného futbalového obrancu momentálne pôsobiaceho v ruskom klube Lokomotiv Moskva Jána Ďuricu, ktorý tiež čo-to prezradí o svojom vzťahu k ženám.

Kali2

Veľa je v časopise venované vzťahom so ženami a lídrom v tejto téme je krásny článok Friends with benefits, ktorom sa redaktorka pozrela na zúbok voľným sexuálnym vzťahom dnešnej doby. Tiež nájdete článok o “sexi trikoch” – čo Vášmu úlovku vyparatiť v posteli, nech na do dlho nezabudne, alebo článok o tom ako si aj v zimných mesiacoch dopriať dávku nerestí so ženami. Ak ste priaznivcom krásnych ženských nôh, tiež si prídete na svoje v článku Foot fetish.

fwb2

Potešíme aj poľovníkov či rybárov ale hlavne ľudí hladní po krásnych fotografiách slovenskej prírody a zvery. Ak patríte k motorkárskym priaznivcom, určite nepohrdnete a určite ani zvyšok Vás, fotografiami krásnych slečien na ešte krajších motorkách.

eicma2

Cestovateľský článok rozpovedaný príbehom redaktorky a o jej ceste do Japonska Vás určite vtiahne do deja. Sexuálna poradňa, odpovede a “sprosté otázky”, spoločenská etiketa či zaručený návod ako na baby, všetko toto ponúka januárové vydanie Slovak Man-a, a to nie sme ani v polovici.

japonsko1

Nechýbajú technotémy a články o Spotify, slovenskom start-upe TrashOut, Windows 8, prehľad mobilných aplikácií či hier. Ukážeme Vám ako si nastaviť obľúbený prehliadač Chrome, predstavíme okuliare budúcej generácie Google Glass, či Vás inšpirujeme novými technologickými “gadget” hračkami. Najlepšie aktuálne smartfóny či notebooky, či užitočná téma “Ako nebyť na Facebooku za blbca” – vo všetkom poradíme.

trashout

Článok o tom, či je lepšie investovať do diamantov alebo do frajerky patrí tiež medzi ozdoby prvého čísla. Kam svoju prípadnú milú zobrať alebo kde sa ísť dobre zabaviť, či dobre najesť alebo čo si spraviť rýchlo a jednoducho pod zub u Vás doma – aj o tom píše januárový SLOVAK MAN.

zvierata2

Športu je celkovo v časopise venovaných 10 strán, nechýba prehľad z futbalu a hokeja, tenisu,  motošportu, freeridu na lyžiach ale aj bikerský článok o zdolaní Malej Fatry. Taktiež dávame do pozornosti výborný článoček o tom, ako si zacvičiť alebo o bojom umení zvanom Kobudo.

freeride

Z kultúry nájdete prehľad hudobných top a hudobných noviniek, kinopremiéry januára, tipy na koncerty a festivaly, knižné novinky takisto nevynechávame a venujeme sa aj posledným TOP hrám na PC či konzoly.

divadlo

Ak ste fanúšikom krásnych žien, verte že si prídete na svoje, sprevádzajú celý časopis. Na konci nájdete prehľad všetkých fotiek zo súťaže o fotenie pre náš časopis (na 4 strany) alebo osemtranový fotoset januárovej cover-girl Nikol.

durica

A ešte jedna veľmi dôležitá informácia na záver: náš časopis obsahuje rovnú stovku QR kódov s odkazom na multimediálny obsah na internete. Ako na ne, nájdete naspodu 4-tej strany, ale ide o veľmi jednoduchú a obsahovo bohatú zábavku, kedy ku skoro každému článku si môžete otvoriť ďalší obsah na internete, najčastejšie v podobe videa na Youtube.

multimed-obsh

Ak sa plánujete v kaviarni so svojim novým smatfónom trošku pohrať, jasná voľba je SLOVAK MAN Magazín.

Časopis kúpite v každej dobrej trafike, v predajniach Panta Rhei, …

Predplatné: https://www.manmagazin.sk/predplatne/

Elektronická verzia časopisu: https://www.manmagazin.sk/elektornicka-verzia/

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.