Japonské péčko dokáže obyčajnému Európanovi poriadne pokrútiť hlavu. Nie, teraz nenarážame na s*xy scénky, ale na často sa opakujúce a v pozore brániace praktiky. Napríklad, komu napadlo cenzúrovať intímne partie? Alebo, kto si myslel, že strkať lekárske nástroje do báb je rajcujúce? Dnes si ale povieme o inom dive východných posteľných hrátok. Prečo v tých filmoch, dopekla, ženy plačú?!Japonské péčko nezobrazuje s*x ako aktivitu, v ktorej majú dvaja rovnocenné postavenie. Vždy tam nájdeme jednu dominantnú a jednu submisívnu postavu. Vo väčšine prípadov je tou submisívnou žena, ale nájdete aj také videá, kde tie znepokojivé zvuky vydáva chlap. A to je už fakt znepokojivé.

Západné scénky sa zameriavajú na výraznosť celej situácie. Ženy majú ukazovať, ako sa im to páči, vzdychať, mraučať, pýtať si viac. Celá vec je viac menej rovnaká pre oboch, pár sa spoločne stratí v horúcich radovánkach. V ázijskej produkcii a hlavne v tej japonskej, keďže z tejto krajiny vychádza väčšina filmov, to však funguje inak.

Celý článok aj s videami nájdete na Manforum.sk >>> TU

Herci majú jasné role, podľa ktorých sa musia aj správať. Chlap musí vyžarovať sebaistotu a musí byť na ňom zjavné, že má celú situáciu pod kontrolou. Na druhú stranu, ideálna baba v Ázii nie je taká, ktorá vyhľadáva se*. Ideálom je dievča, ktoré dokonale nasleduje všetky morálne štandardy spoločnosti, má málo alebo nemá vôbec žiadne se*uálne skúsenosti a o slove orgazmus ani nepočula….

Celý článok aj s videami nájdete na Manforum.sk >>> TU

Zdroj: quora.com, straightdope.com | Foto: pinterest.com, tumblr.com