Nad touto otázkou si už lámali hlavu filozofi i bežní muži. Takisto i my sme sa zamysleli nad bájnou záhadou. Po niekoľkých panákoch a poriadnej dávke nasranosti si myslíme, že sme dokázali nájsť odpoveď!Žijú vo svojom vymyslenom svete

Otvorte si profil hociktorej ženy medzi 18-30 rokom a na 99% v ňom natrafíte na množstvo ,,umeleckých” fotografií. Profilovka s obrovským výstrihom doplnená o našpúlenú peru a.k.a. Dolly Buster po ťažkom orál skupinovom natáčaní, kde vyfajčila aj žltú farbu z banána.

V popise citát, ktorý našla zadaním výrazu ,,múdra veta” do vyhľadávača a pritom nevie napočítať do 21 bez toho aby sa nevyzula a chlapovi rozopla rozporok. Nasleduje link na pesničku, vďaka ktorej majú ostatní vyčítať nejaký skrytý obsah. Zvyčajne presladená blbosť o pravej láske na štýl Tomáša Bezdedu s cukrovkou. Hoci je škaredá ako májová noc v decembri, jej profilovú fotku môžete požiť ako masturbačnú pomôcku. Takáto je totiž všemocná sila fotofiltrov!

facebook-vs-realita

No nebola by to pravá Facebook pindulína, keby v jej archíve chýbala snímka kávičky alebo miešaného drinku. Veď ju predsa všetci pochváľme, aká je šikovná, keď si vie objednať nápoj úplne sama. Niekedy dokonca i zaplatiť.

Neviem čo sa deje s dnešnými ženami, ktoré žijú viac vo virtuálnom svete ako v realite. Niektoré sú tak veľmi zmagorené pózovaním a vyvyšovaním sa nad druhými, že stačí jedna fotka v drahom aute a slečna sa už správa akoby ho vlastnila.

auta-zena

Všetky zúfalo očakávajú, že práve dnes bude ten deň a cez chatovaciu službu im napíše svalnatý milionár. Jeho prvou vetou bude: ,,Vezmeš si ma?” Lenže namiesto toho sa dočkajú iba oplzlého návrhu na s*x za finančnú odmenu. Ako som raz počul: ,,Dievčatá čakajú na bohatých princov, namiesto toho dostanú do huby k*kot s bryndzou.” Ale vážne ženy, j*be vám?

Počúvajú drbnuté rady svojich kamarátiek

Množstvo žien stopercentne vsádza na to, čo im do hlavy natrepú ich kamarátky. Veď keď to povedia ony, musí to byť jednoznačne pravda. Ktorého chlapa baví neustále dookola počúvať od frajerky o tom, aký ste zlý? Pretože podľa názoru jej kolegýň, ktorých IQ značí Intenzitu Qvokania, by ste sa mali správať inak. Nemali by ste toľko piť, mali by ste ju brať viac do spoločnosti a milión ďalších výčitiek.

Zbožňujem ženy, ktoré sa j*bú do cudzích vecí, najmä čo sa týka vzťahov. Ony mali naposledy nejaký akurát tak na základnej škole, keď si za kríčkami vymieňali pusinky s chlapcom z vedľajšej triedy, no teraz dávajú rady na každú stranu.

Preto Vám hovorím, ak to práve takáto nejaká číta. Raďte v oblast, v ktorej sa vyznáte. Napríklad napíšte knihu s názvom ,,Sto spôsobov ako vyfajčiť chlapa na WC počas diskotéky” plus štyri ďalšie rozšírené vydania. Len už prosím vás nikdy nedávajte ponaučenia o niečom, čo ste samé nikdy nezažili.

Myslia si o nás, že im na všetko skočíme

Ženská nálada je ako h*vno, ktoré sa snažíte spláchnuť, no ono zakaždým vypláva von. Už si myslíte, že je po všetkom, ale vždy sa nájde niečo, čo vám zdvihne tlak. Po dlhom dni v práci, kedy sa tešíte domov na šťavnatú frndu vašej frajerky či manželky, niekedy príde šok. Žena nasratá ako rotvajler pred kastráciou. Tichá domácnosť a vy ani za boha netušíte, čo ste spravili.

si-nasrata

Milujem tú jedinečnú ženskú odpoveď na otázku: ,,Čo sa stalo?. Znie: ,,Ty vieš, čo si spravil.” Práveže to ani len netušíme, inak by sme sa vás na to nepýtali. Čo vy vlastne od nás po takejto odpovedi čakáte? Asi sa máme zavrieť do kúpeľne a tam premýšľať tak veľmi ako Mojsej nad plánom úteku z protialkoholického. Nakoniec sa máme ospravedlniť za niečo, za čo ani nemôžeme. Vy premýšľajte skôr nad tým, čo ste nespravili, najmä v posteli.

Foto: mashable.com, giphy.com, Facebook