Prejdime hneď k veci. Ženy nás rady uspokojujú. Vyžívajú sa v tom. Čítajú články, pozerajú porno, rozprávajú sa o tom s kamarátkami. Každá, ktorá s vami ide dobrovoľne do postele, vám to chce urobiť čo najlepšie. Chce, aby ste si zapamätal práve ju, či je to už vaša partnerka alebo len náhodná známosť na jednu noc. Chce, aby ste jej aj o polroka poslali smsku s textom: „Chcem to zažiť znova“. Potrebuje vedieť, že na ňu myslíte, že práve ona vám to urobila tak dobre ako žiadna predtým.Určite ste už stihli zapochybovať. Veď toľko žien predsa odmieta orálny se* alebo si ho len s námahou odbije. A zamysleli ste sa už niekedy aj nad tým, prečo? V tom prípade si môžeme rozdeliť dievčatá na dve skupiny.

Prvá skupina ho odmieta kvôli vášmu penisu, ktorý nie je podľa jej gusta. Ak jej ho strčíte po celom dni pod nos a ona po prisatí prehltne slinu, ktorá ma silnú príchuť vášho moču, to teda nie je najchutnejšie. To, že si po toalete vždy pekne oklepete, totižto nestačí!

Ďalšia možnosť, veľmi podobná tej prvej, je smrad. Nemusíte ho cítiť a aj keď vám penis pripadá čistý, po uľavení na záchode a hlavne pred touto jazykovou hrou je vždy dobré, aby ste si ho opláchli aspoň vodou.

Ani tá guča chlpov, ktorú si tam pestujete, jej zrovna chuť neprivedie. Máme 21. storočie. Žiletky, holiace strojčeky aj depilácia by mali byť na dennom poriadku. Kratučké chĺpky sú, samozrejme, v poriadku. Páči sa im to, vzrušuje ich to. Potrebujú vidieť vašu mužnosť. Nemusíte byť vyholený dohladka ako bábätko, ale na tie pralesy si dávajte pozor! Smejete sa? Divili by ste sa, koľko chlapov tam má porast ako kedysi naši rodičia..

Aj vy obľubujete ten pocit uvoľnenia v jej ústach? No a to môže byť tiež ďalší problém. Niektoré nemajú rady naše šťavy. Nechutia im, smrdia im, napína ich. Ak vám povie, aby ste ju varovali pred streknutím a vy nepočúvnete, verte, že na budúce vám to už neurobí.

Druhá skupina žien, ktorá fajku striktne odmieta, má zlú skúsenosť. Buď boli dámy do nej nútené bývalými partnermi alebo mali niečo dočinenia s penismi podobnými popisu vyššie. Teraz stojíte pred ťažšou úlohou – budete ju do orálneho se*u nútiť aj vy a spôsobíte jej len väčší odpor alebo sa postaráte o správnu hygienu a budete džentlmensky čakať, kým to spraví sama? Ak vám na nej záleží, berte ohľad na to, čo každá žena čaká a potrebuje. Porozprávajte sa s ňou a dajte jej čas. Odmena bude sladko vlhká.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej & Miška
Motorky, dobré jedlo, knihy, zábava a cestovanie. Aj to sú veci ktoré spájajú túto dvojicu. Neboja sa povedať čo si skutočne myslia a priniesť zaujímavé ale aj zakázané témy. :)