Tento článok bude jednoduchý a rýchly. Manmagazin.sk je dnes už pomerne finančne náročný projekt, ktorý získava prostriedky na svoj chod iba a výlučne z reklamy.

Magazín robíme radi a s láskou. Každý deň celá redakcia pripravuje obsah, ktorý je unikátny, zaujímavý a čítaný. Množstvo ľudí robí pre Manmagazin.sk to najlepšie, čo vie a najlepším spôsobom, ako vie.

Boli by sme veľmi radi, ak by ste pochopili, že ak chceme prevádzkovať magazín na určitej úrovni, musíme za vypracovaný obsah týmto ľudom zaplatiť. Našim jediným zdrojom príjmu sú reklamy, ktoré zarábajú peniaze tým, že si ich popri čítaní článkov všimnete.

Aby sme mohli zabezpečiť životaschopnosť magazínu, potrebujeme zabezpečiť návštevnosť. A tú dnes tvorí najmä Facebook.

Preto chceme iba to, aby ste nám pri niektorých článkoch dali „Páči sa mi to“. Funkciu, ktorá „zamyká“ články a pýta od vás „Páči sa mi to“, sme nasadili nedávno. Ak ste nám teda dali svoje „Páči sa mi to“ pred týmto nasadením – táto funkcia ešte „nevie“, že ste nám „Páči sa mi to“ dali a pýta to od vás akoby duplicitne.

Stačí spraviť jednoduchú vec:

1) Kliknite v „zamykači“ na „Páči sa mi to“ a po otvorení sa vám zobrazí „krížik“ možnosť zrušiť „Páči sa mi to“ – zrušte

2) Počkajte 5 sekúnd a potom znova dajte „Páči sa mi to“

3) To je všetko, už to nikdy viac neuvidíte

Videonávod:

Ďakujeme za pochopenie. Vaša redakcia.