Drahí čitatelia Manmagazin.sk, ako ste si už mohli všimnúť, slniečko sa na nás usmievka čoraz viac a viac a teplomery nám začínajú ukazovať celkom pekné číselka. Ak ste si toto ešte nevšimli, tak by ste mali vyjsť zo svojej jaskyne, pretože nie ste Batman a žijete na Slovensku a nie v Gotham City. Drahí čitatelia, ak ste to ešte nepochopili, tak leto sa nekompromisne blíži a s letom sa blíži aj sezóna krátkych sukničiek, šortiek a kadejakých kúskov oblečenia, ktoré na ženách viac odhaľujú ako zahaľujú.Mám rád leto. Leto je fajn, pretože keď niekam idem, nemusím sa obliekať 20 minút ako cicinbrus a bohate mi stačí nejaké tričko, pričom si do tašky hodím nejakú mikinu. A takto to rieši aj ostatných milión osemsto ľudí. Ale u niektorých jedincov našej krásnej PENTAlandie je to oblečenie ešte strohejšie. Nie som žiadny módny guru a nie som ani Erika Judínyová – A.K.A módna policajtka, A.K.A cecky z tabletiek, aby som mohol hodnotiť iných. Podľa môjho názoru patrí tričko na telo a nie na plece. Je mi jasné, že všetci tí chalankovia, ktorí sa od Vianoc fotia vo fitku na Instagramček, nechcú už ďalej trápiť svoj telefón fotkami a chcú ukázať svoje výsledky aj tým, ktorí ich nesledujú.

sval6

Leto neprináša len nové trendy v obliekaní, alebo skôr neobliekaní, ale aj ukážku starostlivosti o nechty na ľavej ruke. Takéto nechty majú väčšinou len letní vodiči. Takzvaného letného vodiča spoznáte tak, že má 25-ročného peťkového bavoráka, počas jazdy má otvorené okno, z ktorého mu trčí spomínaná ľavá ruka a nechtami šúcha o cestu. Ďalší poznávací bod je ten, že v kufri sa mu s veľkou pravdepodobnosťou schováva nejaký ten subwoofer, z ktorého keď mu hrá hudba, ani sám nevie, aká je to pesnička, takže aj z pesničky „Na návrší taký dom“ sa stáva našľapaná tanečná pecka. Na zadnej časti 2-stopového motorového vozidla má tento vodič nálepky známeho výrobcu energetických nápojov a kadejaké iné nálepky cez zadné sklo, ktoré mu maminka dovolila vytlačiť na tlačiarni. Nieže to vyzerá na ženský pohlavný orgán, ale cez také sklo vidí akurát tak ženský pohlavný orgán. Inými slovami to vyzerá na p*ču a pi*u je cez to vidno. Všetko toto končí na benzínke, kde spokojný majiteľ prémiového auta, ktoré vyrábal ešte Hitler, tankuje za 5 euro a keď ju opúšťa, aj človek neznalý vie, že niekto tu má prasknutý výfuk a tečie mu olej.

 

Okrem tohto v lete prichádzajú aj typické reči „Boooože, teplo je ako v ženskom prirodzení.“, ale ako náhle začne pršať a nedajJežišovfoter sa ochladí, tak z každej strany počúvam „Ale do Boháááá, toto je leto? Veď je zima ako v ženskom prirodzení!“ Ako je to možné, že v tom orgáne je teplo a aj zima? Veď to mi akosi nevychádza. A naviac, to kde sme? Keď je teplo, je to na ženskú genitáliu a takisto to je, aj keď prší. To, že ľudia vedia mužský pohlavný úd o tom, čo chcú, som vedel už dávno, ale keď toto počujem, ma normálne a seriózne ide osúložiť o zem.

jim

Ale aj napriek tomuto či stvrdnutej koži na pätách, ktorú vidno v tých „žabkách“, čo všetci s radosťou nosia a iným nechutným veciam, ktoré by som prirovnal k nechtu v polievke, mám leto rád. Je to príjemné obdobie. A hlavne, komu by sa nepáčilo to, že keď sa pred ním nejaká čajočka prehne, tak jej vidno až do žalúdka? :D

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dome
Maník z Liptova, čo ho neinteresuje nič čo sa okolia týka. Má svoj svet v, ktorom hlavnú úlohu hrá hudba, kofeín a nikotín. Večný šovinista, ktorý neverí ani odrazu v zrkadle, lebo to čo tam niekedy vidí nieje ani možné.