Britská spisovateľka Wendy Bristow napísala pomerne úspešnú knihu s názvom Som slobodná a veľmi si to užívam, ktorá by mohla nám chlapom slúžiť ako dobrý návod na to, ako dostať do postele čo najviac žien. V rámci motta „Ak chceš poraziť nepriateľa, čítaj jeho noviny“, sme si teda túto náučnú ;) literatúru dopodrobna naštudovali a dávame vám tak do redakčného čitateľského denníka zopár praktických rád ako „výcuc“ toho najpodstatnejšieho a najlepšieho z daného čítania.

Dievčatá typ „Chcem jediného na celý život“

Ako už z názvu typu takejto babenky vyplýva, s dostaním ju do postele tu bude menší zádrheľ. Ide totiž o, našťastie, dnes až tak nenosiacu sa, povahu dievčaťa, ktorej vzorom sú všetky tie popolušky a iné pušky so zlatou hviezdou na čele a podobne. Takáto devuša hľadá „toho pravého“ a chce mu byť verná až do smrti, čo, samozrejme, naivne čaká i od neho. Takže na jednej strane, pozor, môže sa z toho vykľuť niečo, čo naozaj nechceme :D, alebo ak už si to situácia vyžaduje a chcete ju aspoň ako trofej, budete musieť veľmi dlho znášať randenie s nálepkou „Pé-Zet“, čo v preklade ženského nese*uálneho jazyka znamená – pohlavná zdržanlivosť. A tak vám dievčina bude robiť chute dlhé dni a týždne a skúšať vás, či vydržíte. A ak vydržíte, odmenou bude panna s neporušenou blanou (Ó Bože, len to nie!:() a najväčšie drevo v posteli, aké ste za posledných pár rokov mali. Takže, hmm, no… zvážte sám.

PS: Pred takýmto se*om odporúčame zopár dní nemasturbovať, čo však neviete, kedy vlastne príde, takže vás prinajlepšom môže aj d*bnúť. :D

Dievčatá typ „Ak nie je dobrý v posteli, nemám záujem“

Úplný protipól predchádzajúceho typu. Takáto babenka sa bude práve naopak snažiť zahrať, že ona je neviniatko (aj keď na to vôbec nevyzerá a zdanie teda neklame,…) a po ceste z baru k jej domu vám bude neprestajne prizvukovať (aby ste ju nezaradili do kategórie štetka – tam sa žiadna nechce dostať), že „ona nie je ten typ“, čo by sa vyspala s chlapom na prvom rande. Takže ju možno ešte v ten deň, keď ste ju zbalili, nedostanete do postele (ale 1:1 je aj áno), aj keď si musí sama hrýzť do jazyka. Bacha! Ďalšie rande však zaručene skórujete. Na to, či vás ale na to druhé stretnutie vôbec pustí, zrejme budete musieť prejsť „ústnou skúškou“ v bozkávaní sa, pretože ak sa dobre nebozkávate, nemôžete byť dobrý v posteli (ženská logika, neriešte, respektíve riešte, dobre sa bozkávajte!).

Tieto dievčatá sa na rodinu ešte necítia (alebo ešte častejšie – rodinu už majú a s partnerom to nevyšlo) a jednoducho si chcú čo najviac užívať život. A užívať si život pre ne znamená mať hlavne veľa se*u. Pozor ale! Nejde automaticky o nymfomanky, skôr o akýsi, ako autorka knihy píše, „praktický prístup“. Prosto sa im páči mať se* a nie sú šťastné zo života, keď ho nemajú. Preto s vam nepotrebujú rovno bývať, avšak paradoxne vám budú aj verné. No pozor – z ich strany tam nie je veľa citu, takže rozísť sa s vami je často otázka jednej SMS, napríklad preto, že ste ju omrzeli, má niekoho lepšieho alebo jednoducho vycítila, že dávate do toho príliš veľa citu a chcete od vzťahu niečo iné ako ony – iba se*.

Tento typ žien autorka knihy nazýva „všemocné kúzelníčky telom a se*om“ – majú fantastickú sebadôveru, a to aj v prípade, že na to preukázateľne nemajú. Disponujú však jednou veľkou zbraňou, ktorú si uvedomujú: sú úžasné v posteli, čo chcú aj od vás. Se* bez ďalších podmienok, to je ich krédo.

Najzraniteľnejšia (pod)kategória: „Tridsiatničky, ktorým začali tikať biologické hodiny“

Týmto dievčatám je už tak trochu jedno, či si o nich budeme myslieť, že sú štetky. Chcú chlapa, ktorý im to poriadne spraví TU A TERAZ a zároveň je u neho predpoklad, že by mohol byť dobrým otcom ich detí, pričom sa často riadia úplne pudovo a výzor partnera je pre nich druhoradý. Sila, mužnosť, zabezpečenie (alebo aspoň jeho vidina), kladný vzťah k deťom a už ste v jej nohavičkách.

PS: Pozor na nechránený se*! Ženy 30+ vedia vycítiť šancu a keď to na vás príde, nepustia vás von… (a nie z domu, vy tupelo!) A hlavne pozor na to, čo sľubujete! ;-)