Dnes sme spustili projekt Manforum.sk – akúsi nadstavbu k Manmagazin.sk, alebo ak chcete – prémiovú časť. Týmto by sme vás chceli v mene celej redakcie pozvať do “skupinky výnimočných”, zdôvodniť vám, prečo by ste mali patriť do VIP klubu ManFORUM.sk a vysvetliť, prečo sme tak vlastne spravili.Pretože chceme pre vás pripravovať kvalitný obsah

Akokoľvek si niekto myslí, že obsah na internete je zadarmo, je na omyle. Dobrý obsah vyžaduje dobrého redaktora/fotografa a ten chce byť dobre zaplatený. Ak chceme redaktorov/fotografov dobre zaplatiť, musíme mať buď stránku plnú reklamy a zároveň cenzurovať obsah, pretože inzerenti sú citliví na nahotu, nadávky, sexuálne témy a iné témy pre dospelých… Alebo sa vydať cestou, akou sa vydal Manforum.sk – bez reklamy a bez cenzúry: to znamená kvalitný obsah, “na plnú hubu”, podaný formou, akou sa chlapi medzi sebou rozprávajú naozaj. A holé baby ;-).

Pretože sme odvážni

Keď sa s niekým rozprávame o tom, že urobíme spoplatnený web, väčšina ľudí sa na nás pozerá skepticky, my si však odvážne ideme za svojím cieľom. Veríme, že dnešný čitateľ je pripravený si za dobrý obsah priplatiť. Urobiť spoplatnený web, aj keď iba symbolicky (0,95 Eur / mesiac), je jediná cesta za tým, aby sme mohli prinášať kvalitný materiál pre náročného čitateľa.

Pretože ste výnimočný

Manforum.sk je akási uzavretá nadstavba Manmagazin.sk. Napriek tomu, že 95 centov je viac ako symbolická suma (nedali ste minule jednoeurové dýško tej fešnej servírke?), vieme, že ochota zaplatiť túto mikrosumičku nebude od všetkých čitateľov Manmagazin.sk. A to je v poriadku. Manforum.sk chceme robiť formou VIP členského klubu, ktorý nebude pre všetkých. Bude pre menšinu, pre tých “výnimočných”, ktorí chápu, že fľaša kvalitného vína nestojí 2,50 v akcii v tesku.

Čo vlastne ako člen klubu Manforum.sk dostanem?

Kvalitný magazín s dennou aktualizáciou, bez cenzúry, bez filtrovania obsahu. O témach, o ktorých sa bavia naozajstní muži pri dobrej whisky a cigarách. S fotosetmi slovenských dievčat, kde je vidieť to, na čo sa chceme my chlapi naozaj pozrieť. Kvalitné rozhovory, ako napríklad s Patty Michovou, jednou z najúspešnejších pornoherčiek vôbec (vedeli ste, že je z Trenčína?). Na Slovensku máme pre nás chlapov obrovskú studnicu zaujímavých ľudí – od športovcov až po smetiarov či hrobárov, s ktorými chceme robiť “chlapské” rozhovory, ktorých obsah by sme na Manmagazin.sk museli pre reklamu cenzurovať.

Budete vyzliekať aj slovenské dievčatá / celebrity?

To je jedna z priorít, na čo by mali byť peniaze za členstvo použité. Chceme, aby členovia nášho klubu rozhodli o tom, ktorá Slovenka sa postaví pred objektív jednej z najlepších slovenských fotografiek Lolly Fukari a nafotíme s ňou exkluzívny fotoset pre našich členov klubu, urobíme rozhovor a natočíme video.

>> ZAREGISTRUJTE SA AJ VY NA MANFORUM.SK <<

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.