Legendárny jazdec F1 Michael Schumacher utrpel v roku 2013 vážne zranenie na lyžovačke a odvtedy ho verejnosť nevidela. Teraz však Michaelova rodina urobila vážne rozhodnutie a tvorcom nového dokumentu povolila použiť aj súkromné zábery z obdobia po nehode. 

Michael Schumacher je legendárny nemecký jazdec, ktorý sedemkrát vyhral titul majstra sveta v F1. V roku 2013 utrpel na lyžovačke vážne zranenie, ktoré ho pripútalo na invalidný vozík a odvtedy ho verejnosť nevidela. Michaelova najbližšia rodina drží akékoľvek informácie o jeho zdravotnom stave v utajení a rovnako tak sa do médií nemôže dostať žiadna jeho fotografia. To by sa však malo zmeniť!

V roku 2019, konkrétne v decembri, by mal do kín prísť filmový dokument mapujúci Michaelovu legendárnu kariéru. Súčasťou tohto projektu by mali byť aj zábery z Michaelovej päťdesiatky, ktorú oslávil 3. januára. Snímka Schumacher by sa nemala venovať jeho zdravotnému stavu, ale jeho kariére. Zároveň by však diváci mali prvýkrát po šiestich rokoch vidieť aj legendárneho jazdca a tiež výpovede jeho najbližších. Máme sa na čo tešiť!

Schumacher | The movie 2019

https://www.youtube.com/watch?v=gtQs9rc7AFs

Zdroj: Hitky.sk , Theguardian.com | Foto|Video: YouTube