Moët nie je zrovna alkohol, ktorý by sa bežne vyskytoval v slovenských domácnostiach. Cena jednej fľašky sa totiž šplhá na desiatky až stovky eur. Avšak pre Petra Dubaja žiadny problém. Bohatý chalanisko z Topoľčian si z tohto šampanského nielenže pravidelne uskrkáva, ale po novom si ním oblieva aj nohy.

22-ročný biznisman Peter Dubaj, s ktorým sme vám nedávno priniesli exkluzívny rozhovor, sa aktuálne nachádza v Prahe, kde natáča film o sebe. Ani v českej metropole ale nezabúda na fanúšikov či hejterov a denne ich provokuje príspevkami plnými luxusu. Tým posledným je video, v ktorom si Peter oblieva nohy drahým Moëtom. Aby toho ale na chudobnú Slovač nebolo málo, svoj večerný relax takto okomentoval: „Šampanské Moët je tak nechutné, že pri jeho pití mám hnusné tlaky z tej trpkosti. Má však jeden skvelý účinok, a to je ten, že lieči kŕčové žily na nohách. Každý deň si dávam tento kúpeľ – a moje nožičky sú ako znovuzrodené. Proste granát. Niekto si za 60 eur zahrá automaty, ja ich investujem do zdravia. Pretože nezabudnite – zdravie je najdôležitejšie, to si nekúpite ani za peniaze. Preto odporúčam tento zázračný elixír proti krčmovým žilám. Prajem krásnu nedeľu – tie sú najlepšie.“

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Jedných týmto príspevkom mladý provokatér pobavil, iní mu to však nedarovali: „Zabite ma, jak môže byť niekto takto trápny,“ znie jedna z reakcií na video. „Tebe už asi musí dobre je*ať. Hlavne, že chodíš do Pizza Picolino na pizzu za euro,“ dopĺňa ďalšia nasrdená dievčina. Na ktorú stranu sa prikláňate vy – doprajete či hejtujete? Napíšte nám do komentára na Facebooku.

Peter Dubaj

Takto si Peter olieva nohy Moëtom

Zdroj/Foto: Instagram