31. mája 2015 sa v Báči v rámci túry Golf Challange 2015 uskutoční mimoriadna golfová akcia. Na chuť si prídu nie len golfisti, ale aj ich rodinní príslušníci – najmä deti – a všetci, ktorí budú chcieť so svojimi ratolesťami stráviť “Deň detí” v krásnom prostredí golfového rezortu Welten.Počas celého dňa bude pre deti, ale aj negolfistov pripravených množstvo atrakcií ako skákací hrad, trampolíny, maľovanie na tvár, dielničky pre deti, škola golfu vedená PGA PRO trénermi, vrátane ochutnávky špecialít. Po turnaji prebehne dražba hokejového dresu Mariána Gáboríka a tombola o hodnotné ceny. Program pre deti začne o 10:00 hod. a skončí približne o 14:00 hod. Počet miest na turnaj bude obmedzený, preto chceme touto cestou vyzvať všetkých golfistov, aby sa prihlasovali v predstihu. Očakávame vysokú účasť ako na greenoch, tak mimo nich.

Pre golfistov máme pripravené nové lákadlo: Naša séria turnajov sa zmenila na systém “eklektik”, kde víťaz dostane dovolenku do 5* hotela v Turecku od cestovnej kancelárie AEOLUS!

Bližšie info budeme postupne zverejňovať na našej FB stránke, ale už teraz vám môžeme prezradiť, že v tento deň budú mať všetci návštevníci vstup zdarma. :)

Tešíme sa na vás 31. mája 2015 vo Weltene!

foto kuzelnik foto tiger foto1

plagat A2 GOLF CHALLENGE 2015

Michal Wirdzek

organizátor podujatia