Zvyknete z času na čas požiadať slečnu, s ktorou si píšete, o nejaké tie nahé fotečky? Ak áno, dávajte si veľký pozor, aby s vami tá mrška náhodou nevybabrala tak, ako s chudákom z nasledujúceho príbehu!Na sociálnej sieti Twitter sa objavil screen z konverzácie, na ktorej chalan žiada babenku o nahú fotečku. Podľa všetkého mu ju cikulka trikrát ochotne poslala, ale keďže týpkovi nešiel ani po treťom raze poslaný súbor otvoriť, smutne skonštatoval, že má asi niečo s mobilom. Konverzáciu zverejnila slečna, ktorá si na Twitteri hovorí Saucy Natt.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Bruneta prezradila, že žiadnu fotku nadržanému dobrákovi neposlala, len mu napísala obyčajný text, ktorý naoko vyzeral ako odoslaný súbor. Keď chalan dostal trikrát po sebe správu s obsahom: Príloha 1 obrázok, lačne sa na ňu vrhol s tým, že vôbec netušil, ako s ním tá mrška vybabrala. Jej netradičný recept na zbavenie sa nadržaných junákov, ktorí žadonia o nahé fotky, si však získal poriadne uznanie a vo veľkom koluje internetom.

Zdroj|Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D