O necelé dva mesiace sa Zlaté piesky zaplnia najväčšími hip-hopovými hviezdami zo Slovenska i Česka. Hip-Hop Žije je už za dverami!Od 26.  do 28. júna 2015 sa na Zlatých pieskoch uskutoční najväčší slovenský hip hopový open air festival. Doposiaľ boli známe mená ako Kontrafakt, Separ, Názov Stavby, Ektor, Indy & Wich + LA4, Ty Nikdy Label Jam, Vladimír 518, Momo, Druhá Strana, Pil C, A.M.O., Zverina, Plexo & Majself a mnoho ďalších.

TimelineFtoto

Teraz však už organizátori odkryli aj ďalších interpretov line upu. K vyššie uvedeným tak pribudnú Majk Spirit, Moja Reč, Otis, Cigo, Elpe a Jay Diesel. Zoznam účinkujúcich, ktorí vystúpia na hlavnom pódiu, nie je ani zďaleka uzavretý. Už čoskoro bude odhalený aj zahraničný headliner a ďalší interpreti, ktorí by sa mali predstaviť na druhom stagi. Okrem toho sa môžu návštevníci tešiť aj na tanečné a beatboxové battle či rôzne športové aktivity.

V týchto dňoch máte ešte stále možnosť zakúpiť si vstupenky za zvýhodnené ceny. Buď sa rozhodnete pre bežné alebo VIP lístky v sieti Ticketportal alebo si zakúpite bežný, prípadne VIP balík spolu s tričkom a CD-čkom Hip Hop Žije v rukahore shope.

Foto: Youtube