28-ročný Ír je skutočne v kurze. Conor McGregor v súčasnosti patrí medzi najjagavejšie postavy bojových športov. Avšak duel, ktorý sa chystá na august tohto roku bude niečím výnimočným!Írsky UFC zápasník sa 26. augusta stretne v Las Vegas s americkým boxerom Flaydom Mayweatherom, ktorý oslávi vo februári už svoje štyridsiate narodeniny. Floyd pred časom dokonca ukončil kariéru s neuveriteľnou bilanciou 49 víťazstiev v 49 zápasoch, pričom až 26-krát bolo dobojované predčasne.

Obaja šampióni sú si z hľadiska výšky a hmotnosti rovní, takže sa nebude môcť hovoriť
o bitke Dávida s Goliášom. McGregor naposledy zápasil v klietke v novembri 2016, keď technickým K.O. zdolal v New Yorku Američana Eddieho Alvaréza. Jeho augustový súper boxoval naposledy v septembri 2015, keď na body zdolal Andreho Berta.

Oboch súperov zrejme na augustový zápas motivovala finančná odmena, ktorá sa má pohybovať v závratných sumách.

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk >>> TU

Zdroj: foxsports.com | Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba