Se* je krásny šport. O to viac, keď počas neho vyskúšate aj niečo akčnejšie než len typického misionára. Avšak nasledujúcich osem bláznivých milostných polôh radšej neskúšajte, ak si nechcete niečo zlomiť. Nie je pri nich totiž žiadna šanca, aby ste za normálnych podmienok nejakú z nich uskutočnili. Alebo?Most

Jedna z tých najabsurdnejších polôh. Síce sa hovorí – fantázii sa medze nekladú, avšak táto poloha skôr predstavuje lámanie chrbtice. Ako hovorí samotný názov, technika polohy spočíva v tom, že sa prehnete do oblúka tak, že sa rukami a nohami držíte podlahy. Následne sa na vás posadí partnerka a mala by “hopsať” jedna radosť. Už si to predstavujete? Ten pukot stavcov? Z praktického hľadiska je to šialenosť a ukážka stredovekého mučenia na kolese. Napriek tomu, že si na túto polohu spomínate z hodín telesnej výchovy, s pribúdajúcim vekom a vysedenou chrbticou už spraviť mostík zrejme nebude až také jednoduché. A pohľad na vás tiež nebude príjemný, budete skôr vyzerať ako posadnutý z filmu Exorcista.

Vášnivá noha

Karta sa obracia a tentoraz je poloha výsostne v rukách ženy. Technika spočíva v tom, že obaja stojíte, pričom žena si vyloží jednu vystretú nohu na vaše plece. Pokiaľ nie je gymnastka alebo ženský Van Damme, hrozí sila gravitácie a šliach, ktoré pritiahnu nohu späť nadol. Má to ešte jeden háčik – obaja musíte byť rovnakej výšky, aby nedošlo k lámaniu citlivej časti. Musíte sa pri tom ešte pohybovať, čo je pre ženu v tejto polohe veľmi nebezpečné.

Vrtuľa

Táto poloha popiera zdravý rozum a logiku, napriek tomu, že je jej fungovanie na začiatku jasné. Žena si ľahne na chrbát a vy na ňu, ale obrátene, teda tak, aby ste mali hlavu pri jej nohách. A teraz nasleduje tá “zábavnejšia” poloha – svoju pýchu musíte dostať do ženského otvoru. Ako? Nikto nevie. Musíte použiť silu svojej fantázie. A ak sa vám to aj náhodou podarí, neexistuje spôsob, ako vykonávať v tejto polohe pohyb tiel. Navyše, táto poloha neprináša žene krásny pohľad a je nepohodlná.

Čln

Podobných polôh je neúrekom, ale táto konkrétne rozhodne stojí za to. Extrémne komplikovaná a ešte ťažšie uskutočniteľná. Na túto polohu dokonca existuje presný postup, ako si máte k sebe sadnúť, pretože inak nie je šanca. Najprv si musíte nohy položiť tak, aby sa vám nezamotali a dať si pozor na genitálie, aby ste si ich “nerozpučili”. Ak sa vám táto poloha podarí, gratulujeme. Mimochodom, môžete pri nej skonštatovať, že je celkom romantická. Sedíte tvárami k sebe, cítite dokonalé prepojenie, rukami sa môžete objímať. Ale prichádza otázka… Ako sa máte pohybovať? A ako sa odmotáte? To vám už postup polohy neprezradí…

Zavesené nožnice

Ak nemáte rád svoju partnerku a chcete sa jej za niečo pomstiť, táto poloha je pre vás ako stvorená. “Zavesené nožnice” v sebe zahŕňajú moment, kedy sa žena na vás zavesí tak, že je bokom k podlahe a jednou vystretou rukou sa jej drží. Jednu nohu musí nastaviť pred seba, aby ste sa k nej mohli pritisnúť. Istíte ju držaním za boky. Táto poloha predstavuje príjemné splynutie partnerov, ako keď mucha splynula s Jeffom Goldblumom. Fungovalo to, ale Jeff bol škaredý ako h*vno. Táto poloha vyžaduje enormne silnú ženskú ruku a vašu výdrž!

Zosuv

Čo sa deje v tejto polohe? Stačí jeden pohľad na obrázok nižšie a pochopíte. Ale ak by ste predsa len potrebovali postup – žena si ľahne na brucho a rukami sa podoprie. Môže si pri tom čítať časopisy, pretože jej úloha v tejto polohe skončila. Vy sa k nej musíte, čoby krab, štvornožky priplaziť odzadu a vhupnúť do jej úrodného polmesiaca.:D Nielenže to vyžaduje zlomeninu vašej pýchy, ale predstavte si ešte vykonávanie toho pohybu. Nemožné!

Supernova

Poloha veľmi príjemná pre ženské pohlavie. Vy však musíte mať chrbticu v tvare sínusoidy, inak si zalomíte hrtan a udusíte sa. Princíp “Supernovy” spočíva v tom, že si ľahnete na posteľ, ale len polovicou tela, druhá polka tela prepadne z boku postele ako špinavá bielizeň. Žena sa následne posadí na tú časť, ktorá zostala na posteli a môže si veselo jazdiť, čo jej sily stačia, zatiaľ čo vy so zalomenou chrbticou, krkom a hlavou na zemi môžete premýšľať o živote, o tom, či dať výpoveď v práci alebo prečo vaša hlava cíti obrovský tlak. Navyše po dlhšom čase vám znecitlivejú nohy a všetká krv sa vám natlačí do hlavy.

Opica

Po zhliadnutí tejto ilustrácie si poviete len jedno – čo to, do pekla, je! Takže, vy si ľahnete na chrbát a kolená pritlačíte k hrudi. Žena sa posadí na váš zadok a trčiaci “kolík” a chrbát si oprie o vaše chodidlá. Následne môže žena hopsať, ale ručíme vám, že príjemnejšie vám budú turbulencie v lietadle. Avšak nejde nám do hlavy, prečo sa táto poloha volá “opica”, keď to s ňou nemá nič spoločné?

Gratulujeme, ste na konci. Ak ste zvládli všetkých osem neuskutočniteľných polôh, môžete sa považovať za guru majstra alebo nadpozemšťana!

Zdroj a foto: Kinkly.com