Rozísť sa s niekým, keď má sviatok, je kruté, zlé a škaredé.  Týchto 10 darčekov vám to uľahčí. Rozíde sa s vami dobrovoľne! 

1. Mikrovlnka

Alebo čokoľvek do domácnosti, čo už má, nevie alebo odmieta používať (fén, žehlička, mop…). Takýto darček zásadne nebalíme a dotyčnej ho dávame v pôvodnej ohavnej škatuli!

 2. Váha, tabletky na chudnutie, sťahovacia spodná bielizeň

Čokoľvek, čím dáte najavo, že jej telesná konštrukcia nie je podľa vašich predstáv.  Do darčekového koša môžete ďalej pribaliť krém na vrásky, poukaz na kozmetický zákrok či tabletky na zväčšenie poprsia.

3. Domáci zdravotný test

Niet romantickejšieho momentu, ako keď žene podá milovaný luxusne zabalený test na syfilis, menopauzu či prítomnosť drog…

4. Darčekový predmet s menom

Pretože každá žena je výnimočná! Úplne naj je osuška alebo snehová guľa.

5. Škatuľka, v ktorej je… nič

Odporúčame najmä vtedy, ak sa slečna dlhodobo dožaduje vyjadrenia vašich citov voči jej osobe. Stačí jej podať škatuľku a povedať: „Otvor a uvidíš, čo k tebe naozaj cítim.“

6. Dve kilá banánov a príručka orálneho se*u

„Na! A marš trénovať!“

web 20

7. Nevkusná spodná bielizeň v zlej veľkosti

Každá z dám sa rada cíti ako prerastená po*nohviezda!

8. Žiletky, darčekový poukaz na epiláciu

No čo, ona je vám tiež schopná kúpiť holiaci strojček!

9. Peniaze

Po spoločne strávenej noci jej na nočnom stolíku nechajte obálku s peniazmi a odkazom: „Za se*“ (čím menej, tým lepšie). Už sa jej nikdy neozvite.

10. Antidepresíva a fľašu alkoholu

Alkohol sa hodí najmä vtedy, ak viete, že slečna nepije. Darček podávajte so slovami: „Aby si furt toľko neštekala.“

detail.b8dcaae1

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jana Ka
Ak chcete ženám, ale aj mužom vidieť do hlavy, čítajte články od tejto našej sympatickej mladej a náruživej červenovlásky. Jej silnou parketou však nie sú len vzťahy a s nimi súvisiace trampoty, ale aj životný štýl ako móda či zdravie, v ktorých zaručene poradí, ako "to" nespackať.