Často si pri pohľade na vysokú ženu s dlhými a krásnymi nohami pomyslíte, aké by to s ňou bolo v posteli? Aj spodná bielizeň s podväzkami na takej postavičke vyzerá skutočne rajcovne. Muži, ktorých ale príroda výškou veľmi neobdarila, sú spokojní aj s partnerkami nižšieho vzrastu a také sú vraj obratnejšie práve vtedy, keď to potrebujete. Tak ako? Vysoká či nízka? Nenechajte si ani pri jednej pokaziť intímnu chvíľku tým, že si pri se*e nebudete vedieť nájsť tú správnu polohu. 

Vysoká partnerka

Ak nechcete, aby tá vysoká dáma pri vás mala len reprezentatívny charakter, musíte vedieť, ako na ňu. Pokiaľ máte pocit, že je od vás vyššia, polohu zozadu pri kľačaní radšej vynechajte. Môže sa stať, že nedočiahnete tam, kde budete v tej chvíli najviac chcieť. Nezabúdajte aj na to, že rýchlovka napríklad vo výťahu či v aute nie je s vyššou partnerkou najlepší nápad.

Pri takom misionárovi si však se* užijete obaja a nemusíte sa obávať, že jej nedočiahnete na pery. Zvoľte teda se*uálnu klasiku, kedy bude žena hore a jej roztiahnuté dlhé nôžky môžete hladiť, koľko sa vám zažiada. Fantázii sa medze nekladú a isto vymyslíte rôzne polohy, pri ktorých necháte nohy „len na ozdobu“. A keby aj došlo k nejakému posteľnému trapasu, partnerka vašu kreativitu isto ocení a chvíle rozkoše prerušovať nebude.

Nízka partnerka

Slečny s nižšími postavami majú niekedy pocit, že ich krivky nevyniknú tak, ako u vysokých žien, čo však môžu veľmi dobre vylepšiť se*y opätkami. Tie ale na druhej strane vedia spôsobiť aj nečakané zranenie či roztrhať plachtu. Tak či onak sex s menšími partnerkami nemáva zvyčajne žiadne komplikácie a s výberom polohy si nemusíte lámať hlavu.

Odporúčame rýchlovku na akomkoľvek mieste, aj v menších priestoroch. V prípade, že máte aspoň trochu vytrénované bicepsy, polohu postojačky si s menšou dámou naozaj užijete. Ich veľká ohybnosť a menšia váha vám doprajú vyskúšať aj náročnejšie se*uálne polohy.

Či si to už rozdáte s nižšou, alebo vyššou ženou, myslite na to, aby sa pri vašom hľadaní tej správnej polohy cítila dobre aj ona.

Foto: mg08.deviantart.net

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka K
Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)