Stránku Manforum.sk sme spustili v júni 2016 a odvtedy sa teší pomerne veľkej popularite. Prečo? Členovia tohto VIP klubu vám to radi vysvetlia :-). Ale teraz vážne. Manforum.sk vzniklo preto, aby sme mohli publikovať aj obsah, ktorý by sme za normálnych okolností, vzhľadom na to, že väčšina inzerentov si neželá mať svoj inzerát vedľa tém, ako je nahota, násilie či s*x, zverejňovať nemohli.

Preto sme všetok takýto obsah presunuli na samostatný web, ktorý je pre verejnosť uzamknutý a členstvo je spoplatnené (pre vykrytie nákladov, nakoľko tam nie je a nikdy nebude žiadna reklama). Stránka sa okamžite stala veľmi populárnou aj preto, že prvým členom sme umožnili zaregistrovať sa za symbolický zavádzací poplatok 95 centov na mesiac.

Po takmer roku sme sa rozhodli cenu zvýšiť (mesačné predplatné začína na 1,66 Eur), aby sme vám mohli priniesť naozajstné pecky v podobe kvalitného obsahu, nových fotosetov a hlavne nových vyzlečených slávnych Sloveniek, z ktorých už niektoré máme na muške. :-)

Na záver ešte jedna dôležitá informácia pre aktuálnych predplatiteľov: Pokiaľ službu nezrušíte cez SMS, bude vám stále mesačne obnovovaná za starých 95 centov. Čím by sme sa vám chceli s úctou poďakovať za všetko, čo ste nám na začiatku odpustili, pretože nie vždy všetko fungovalo ako malo. Za celý náš tím jedno veľké: ĎAKUJEME! :-)

A pre vás ostatných: Prečo by ste mali byť členom klubu Manforum? Čítajte tu!