Mohlo by sa zdať, že mediálne šumy okolo objasňovania dvojnásobnej úkladnej vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej utíchli, no na verejnosť sa dostala nová prekvapivá informácia.Už sú to celé tri týždne od toho, ako nájomný vrah vo Veľkej Mači chladnokrvne zavraždil Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Polícia kvôli dôkladnejšiemu vyšetrovaniu uvalila na celý prípad embargo a široká verejnosť tak netuší, či vyšetrovatelia majú nové stopy alebo naďalej tápajú.

Matka zavraždenej Martiny prezradila nové informácie o spôsobe dvojnásobnej vraždy. Zlatica Kušnírová sa totiž len nedávno dozvedela, že priateľ jej dcéry Janko mal v hrudníku dve strely. “Zrejme dostal aj ranu istoty. Je zarážajúce, že nám to doteraz nepovedali,” a pokračovala, že Martinu vraj strelil vrah do brady, pričom strela prešla cez nos a vyšla cez temeno hlavy. “To napovedá tomu, že bol blízko pri nej a pridržiaval ju. Najprv som si myslela, že to bolo opačne. No ja som videla, že mala sčernenú ranu pod bradou, bola som však v tom, že sú to posmrtné škvrny,” vyjadrila spani Zlatica pre portál pluska.sk.

Matka nebohej Martiny je zúfalá a nepáči sa jej vedenie vyšetrovania celého prípadu. Rozhodla sa naďalej hľadať pravdu a nedovolí, aby vo veci tejto vraždy médiá stíchli.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.