Mohlo by sa zdať, že mediálne šumy okolo objasňovania dvojnásobnej úkladnej vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej utíchli, no na verejnosť sa dostala nová prekvapivá informácia.

Už sú to celé tri týždne od toho, ako nájomný vrah vo Veľkej Mači chladnokrvne zavraždil Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Polícia kvôli dôkladnejšiemu vyšetrovaniu uvalila na celý prípad embargo a široká verejnosť tak netuší, či vyšetrovatelia majú nové stopy alebo naďalej tápajú.

Matka zavraždenej Martiny prezradila nové informácie o spôsobe dvojnásobnej vraždy. Zlatica Kušnírová sa totiž len nedávno dozvedela, že priateľ jej dcéry Janko mal v hrudníku dve strely. „Zrejme dostal aj ranu istoty. Je zarážajúce, že nám to doteraz nepovedali,“ a pokračovala, že Martinu vraj strelil vrah do brady, pričom strela prešla cez nos a vyšla cez temeno hlavy. „To napovedá tomu, že bol blízko pri nej a pridržiaval ju. Najprv som si myslela, že to bolo opačne. No ja som videla, že mala sčernenú ranu pod bradou, bola som však v tom, že sú to posmrtné škvrny,“ vyjadrila spani Zlatica pre portál pluska.sk.

Matka nebohej Martiny je zúfalá a nepáči sa jej vedenie vyšetrovania celého prípadu. Rozhodla sa naďalej hľadať pravdu a nedovolí, aby vo veci tejto vraždy médiá stíchli.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook