V pondelok v noci sa v Košiciach a okolí zomlela policajná naháňačka ako z filmu. Košickí policajti sa snažili dolapiť zlodejov čierneho BMW, ktorí im utekali po zasneženej vozovke.

Košickí policajti z pohotovostnej motorizovanej jednotky obdržali hlásenie o krádeži čierneho BMW X5. Keď si všimli podozrivé auto a chceli ho zastaviť, vodič sa rozhodol pre útek. Zvýšil tak rýchlosť, čo sa mu však na zasneženej ceste nevyplatilo, nakoľko nezvládol riadenie a dostal šmyk. Pri druhom pokuse o útek narazil na ďalšiu hliadku, ktorá ho okamžite spacifikovala.

Neskôr dostala polícia hlásenie, že komplici zadržaného muža sa pohybujú v Opeli Astra. Toto vozidlo spozorovala hliadka pri výjazde z Košíc smerom na Prešov, pričom ďalšie dve osoby sa jej podarilo zadržať v obci Seniakovce. Tretia osoba, ktorá bola v aute, sa snažila utiecť cez pole, no policajti ju chytili v obci Janovík.

Všetci štyria muži údajne pochádzajú z Litvy a pri zadržiavaní kládli odpor. Na prípade momentálne pracuje vyšetrovateľ.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zdroj | Foto: Polícia SR