Povedzme si na rovinu, ak má chlap medzi nohami väčšiu náplň, ako je zdravé, na jeho rozkroku nekončia len oči všetkých žien, ale i mužov. A práve takýto nadpriemerný náklad neušiel pozornosti ani policajnej kontrole na letisku, ktorá jeho nositeľa okamžite skontrolovala.Kontrola na letisku nie je ničím výnimočným a nevyhol sa jej ani muž, ktorý cestoval z Kostariky do Madridu. Avšak policajtov viac ako chlapíkova batožina zaujal jeho rozkrok, ktorého plnosť sa mužom zákona akosi nepozdávala. Pod nohavicami totiž podozrivý neskrýval len svoju pýchu, ale aj plastovú nádobu s takmer pol kilom kokaínu. Dva páry trenírok teda “penisovému dílerovi” nepomohli a v prípade, ak bude obvinený z pašovania drog, môže čeliť až trom rokom odňatia slobody.

Španielka polícia sa o tento bizarný zážitok podelila i s verejnosťou a na Twitteri zverejnila fotku s nápisom “Podozrivý balíček medzi nohami“.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.