Na populárnej Facebookovej stránke venovanej priznaniam žien sa vyspovedala rozhorčená žena zo svojich postrehov ohľadom slovenských mužov. Nepáči sa jej, že muži sa svojím výzorom začínajú ponášať skôr na nežné pohlavie. Ostatné ženy s ňou súhlasia a žiadajú si pravých chlapov!

„Prestávam sa cítiť ako žena!“, týmito slovami začína svoje priznanie nespokojná dáma. Vôbec sa jej nepozdáva, ako sa dnešní muži obliekajú, no aj ich celková vizáž jej príde veľmi zženštilá.

Podľa autorky nie je v dnešnej dobe žiadnou výnimkou stretnúť na ulici muža v ružovom tričku s konským copom, alebo drdolom. Pokiaľ donedávna boli dlhé vlasy a ružová farba výsadou žien, dnes je tomu už inak. „Keď si dám obtiahnuté jeany, aby vynikli moje krivky, prejde okolo mňa 20 chlapov, ktorí majú obtiahnuté gate a vidno im na vajciach každý jeden chlp, lebo obtiahnutejšie už byť nemôžu…“, sťažuje sa žena.

Na slovenských junákoch nenechala naštvaná fúria ani nitku suchú. Nepáči sa jej ani to, čo vidí na ich tvárach: „…na ksichte im rastie bobor ako starým frigidným tetkám na dedine a to je ich jediný prejav mužnosti…“.

„…čakám, kedy príde ten deň a „chlapi“ začnú nosiť aj vysoké opätky a sukne“, uzatvára svoj podráždený monológ odporkyňa všetkých metros*xuálov a hipsterov.

Netrvalo dlho a pod urážlivým príspevkom pre všetkých pánov tvorstva sa začali množiť komentáre, ktoré len podporujú hanlivé riadky na adresu mužov.  Ešte aj prehodená ofina cez pol hlavy a legíny…teraz už nie sú žiadni chlapi, ale ženy…“, pripája sa k hejtu ďalšia komentujúca.

priznania žien

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook, giphy, pixabay