Aktuálna novinka od Mafia Corner Vypic a Žic vzbudila u vás rozporuplné reakcie. Jedným sa páčila, iní ju zniesli pod čiernu zem. Našli sa však medzi vami i takí, ktorí nám poslali pár hitov podobných tejto rezkej východniarskej hitovici. A tak sme sa nechali inšpirovať našim čitateľom Martinom a rozhodli sme sa vám predstaviť hit My Słowianie od našich poľských susedov Donatan Cleo.Donatan Cleo je poľské duo zložené z producenta Donatan, ktorý doposiaľ vytvoril hudbu pre viac ako 50 hudobných nosičov a speváčky Cleo, s ktorou mladý muž spolupracuje od roku 2013. Spoločnú skladbu My Słowianie predstavili na súťaži Eurovision Song Contest 2014 a do dnešného dňa si na Youtube vyslúžila vyše 56 milión zhliadnutí. Možno aj vďaka folklórno-sexy videoklipu, ktorý zaručene upúta i vašu pozornosť.

Ak by sa vám skladba My Słowianie zapáčila natoľko, že by ste chceli Donatan Cleo vidieť aj naživo, predstavte si, že už o pár dní vystúpia aj na Slovensku, a to v jednom z našich aquaparkov. 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.