Neuveriteľný životný príbeh mladej Angličanky, ktorá sa svoj smútok za rozpadom dlhoročného vzťahu rozhodla riešiť svojským a originálnym spôsobom – začala cestovať po svete za účelom vyhľadávania pohlavného styku s cudzincami!30-ročná spisovateľka z anglického mesta Derby Laura Jane Williams veľmi ťažko niesla, keď sa s ňou po šiestich rokoch rozišiel priateľ a o rok neskôr sa navyše zasnúbil s jej kamarátkou. Laura sa na to rozhodla reagovať po svojom a začala sa venovať cestovaniu. Necestovala však za účelom spoznávania iných krajín, skôr za účelom spoznávania mužov z rôznych krajín.

Po rozchode sa Laura údajne nemohla zbaviť túžby po mužoch a jej potreba nezáväzného pohlavného styku bola čoraz väčšia. Svoju erotickú cestovateľskú púť začala vo Francúzsku v Paríži, neskôr si to vyskúšala v posteli s mladými zajačikmi v USA či v Taliansku. Niekedy jej v bare alebo na párty stačilo len 35 minút na to, aby skončila s niekým v posteli. Sama tvrdí, že všetci muži, s ktorými sa stretla, boli pre ňu potencionálnymi milencami. Dokonca sa Laura priznala aj k šesť týždňov trvajúcemu romániku so ženou. Neskôr však v jej živote opäť nastala radikálna zmena.

New aesthetic for the brunette 'do is "Drunk Humanities Teacher In Southern Illinois" #laurajanetravels

A post shared by 🍦Laura Jane Williams🍦 (@superlativelylj) on

Laura si uvedomila, že tento spôsob života jej zlomenému srdcu napokon nijako nepomáhal, a tak sa opäť rozhodla skúsiť niečo iné. Zapísala sa do kláštora Chiostro di Sant’Agostino v Taliansku, kde od začiatku začala dodržiavať celibát. V kláštore pobudla tri mesiace, počas ktorých sa konečne vyrovnala so svojím sklamaním zo vzťahov a dokonca začala pracovať na svojej knihe. V roku 2016 jej kniha s názvom Becoming skutočne vyšla.

Foto: Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D