Zazvonil zvoniec a rozprávky bol koniec! Životný príbeh dvojice bol ako kópiou z rozprávky Kráska a zviera. Na jednej strane šelma, alebo steroidový kráľ Rich Piana, a na strane druhej zvodná blonďavá kráska Sarah. Oboch spojila láska k fitnessu a bodybuildingu a svoje áno si povedali približne pred rokom. Kto by to bol povedal, že koniec príde tak rýchlo!

Takú bizarnú svadbu, ako mal on so Sarah, ste ešte nezažili! Rich Piana totiž kašle na tradície (pozrieť si ju môžete TU). Ešte krajší však bol ich vzťah! Aspoň tak ho videl Rich do doby, kým neprišla rana pod pás. Dovtedy sa s ním Sara bežne objavovala vo videách a nikto by si ani len netrúfol povedať, že tu niečo nehrá.

Rich Piana a Sara, bodybuilder Rich Piana, rozvod Rich Piana, 5% tým Rich Piana, RIch Piana video

Rich Piana bol bohatý a populárny najmä vďaka svojim videám na YouTube, pomocou ktorých si vybudoval širokú základňu fanúšikov. Tí si po svadbe obľúbili aj zvodnú blondínu. V spoločných motivačných videách inšpirovali stovky, možnože aj tisícky ľudí a každý si vravel, že Richa v živote postihlo naozaj veľké šťastie.

Dovolíme si ale tvrdiť, že to bolo iba slepé šťastie. Sara totiž Richove peniaze posielala tajne na Island na svoj účet a účet svojej rodiny. Aby kulturista nič netušil, všetci sa pred ním rozprávali výlučne v islandčtine. Piana vžah s blondínou ihneď ukončil a i keď v dobrom, no zlomené srdce a zahanbenie sa bude liečiť ešte veľmi dlho. Istotne dlhšie ako prievan na bankovom účte.

Celé Richove srdcervúce podanie príbehu si môžete pozrieť vo videu

VIAC ŠPORTU nájdete na Sportovymagazin.sk >>> TU

Zdroj/Obrázok: YouTube.com