Predpokladáme, že za každým, keď vycestujete na dovolenku k moru, doprajete si aspoň jednu prechádzku popri prístave, kde kotvia obrovské luxusné lode, ale aj útulné jachty a vy si vždy poviete – „…keby som aj ja mohol stráviť dovolenku na jachte“.Cestovanie po šírom mori, v súkromí, bez milióna ďalších turistov, ktorí sa na vás tlačia. Dovolenka na jachte je snom mnohých z nás. Tak prečo si ho nesplniť?

Veď taký pobyt na jachte je cenovo porovnateľný s klasickým pobytom v hoteli, len s niekoľkými pozitívnymi rozdielmi. Sú to najmä neporovnateľné zážitky.

Môžete vyštartovať kedy chcete, kam chcete a dokonca sa dostať aj na miesta, na ktoré by ste sa pešo či autom nedostali. V spoločnosti MAXO vám v tomto smere veľmi radi pomôžu. Sprostredkujú vám prenájom plachetníc, katamaranov, motorových jácht a profesionálne zabezpečia všetko, čo s tým súvisí.

Attractive girl on a yacht at summer day

Možno ste si to ešte neuvedomili, no v prípade priaznivého počasia sa na plachetnici plavíte prakticky zadarmo, pretože motor počas plavby používate len veľmi krátko.

Vyplávať môžete prakticky z ktoréhokoľvek mesta na svete a ak rozmýšľate nad tým, kto bude váš dopravný prostriedok riadiť, MAXO vám dohodí aj skúseného kapitána, alebo si dokonca môžete spraviť kapitánsky preukaz aj sami. Veď spoločnosť už od roku 1999 odchovala stovky kapitánov, takže ďalším môžete byť práve vy :)

Okrem dovolenkových plavieb vám MAXO môže pomôcť aj pri organizovaní originálnych firemných podujatí na mori, uzavretí potrebných poistiek či zabezpečení leteniek. Taktiež realizuje už spomínané kapitánske kurzy, praktický výcvik skipperov, organizuje regaty, v jachtárskom e-shope ponúka námornú literatúru, plavebné príručky, námorné mapy a jachtárske príslušenstvo. V neposlednom rade sa tu možete poradiť so skúsenými jachtármi ohľadne plánovania trasy, výberu lode, či ďalších praktických veciach týkajúcich sa jachtingu.

Takže ak vás zaujíma čokoľvek v súvislosti s plavbami na mori, už viete na koho sa máte obrátiť :)

Šťastnú plavbu!

 Viac informácii sa dozviete z www.maxo.sk