V Spojených arabských emirátoch nie je problém s ničím. Umelý ostrov? Majú! Super luxusné architektonické budovy? Majú! Surfovaciu vlnu v strede púšte? Majú! Plávajúci luxusný apartmán? Majú… konečne!Trojposchodový luxusný plávajúci apartmán má byť nové dubajské lákadlo pre boháčov z celého sveta. Za projektom stojí bývalý rakúsky policajt Josef Kleindienst spolu s rakúskym developerom. Hausbót bude umiestnený približne štyri kilometre od pobrežia v rámci súostrovia Srdce Európy.

Ako je stále častejším pravidlom, developer podrobnosti o projekte prezrádzať nechce. Dôvodom je súkromie a akýsi pocit tajomstva budúceho majiteľa, a tiež fakt, že takéto projekty sa vo finále aj tak prispôsobujú požiadavkám kupujúceho. Vizualizácie sú však k dispozícii a podľa nich je jasné, že tento plávajúci domček je vrcholom luxusu. Ostatne, dá sa inak nazvať niečo, čo má celé podlažie ponorené pod hladinou a ponúka doslova 360 stupňový výhľad? Akoby ste išli spať do super akvária!

dubaj_hausbot_02 dubaj_hausbot_03 dubaj_hausbot_04 dubaj_hausbot_05 dubaj_hausbot_06 dubaj_hausbot_07 dubaj_hausbot_08 dubaj_hausbot_09 dubaj_hausbot_10 dubaj_hausbot_11 dubaj_hausbot_12 dubaj_hausbot_13 dubaj_hausbot_14 dubaj_hausbot_15 dubaj_hausbot_16

zdroj: mrgoodlife.net l foto: mrgoodlife.net

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jorge
Pohodlný až bohémsky život? Prečo nie, sme s ním :)