Lindu Drevenkovú i Zuzanu Plačkovú preslávili reality show. V časoch, kedy sa však každý deň objavovali na obrazovkách, boli ešte obe ako tak prirodzené. Dôkazom je fotka, ktorú si na svoj instagramový profil zavesila prvá menovaná. Dnes sú z nich úplne iné ženy!Lindu Drevenkovú si všetci pamätáme ako prostorekú peknú tmavovlásku, ktorá vyhrala prvú sériu Vyvolených v roku 2005. Zuzana Plačková bola v tom čase ešte dievčatko a zahviezdiť sa jej podarilo až v roku 2012 ako 20-ročnej v reality show Hotel Paradise, kde na seba okamžite strhla pozornosť nielen podrezaným jazykom, ale aj veľkými ceckami. Približne v tom čase si dievčatá stihli spraviť aj spoločnú fotku. Ku podivu Linda na nej vyzerá ako v časoch Vyvolených.

Avšak ako roky plynuli, dievčatá začali podstupovať zmenu za zmenou, plastiku za plastikou a dnes sú z oboch silikónové kačičky, ktoré si navzájom vymenili farby vlasov. Na spoločnej fotke spred x rokov tak vyzerajú ako úplne iné ženy.

Zuzana Plačková

Linda Drevenková

Dievčatá na spoločnej fotky spred x rokov

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.