Sú ľudia ako my. Ich telá majú 600 svalov a 200 kostí, aj oni musia jesť, piť, spať, vylučovať, aj oni majú svoje problémy a starosti. Mnohí z nás sa ale na nich pozerajú ako na modly. Sú však aj veci, ktoré ste možno o vašich obľúbených hollywoodskych stars vôbec netušili. 

Brad Pitt

Brad Pitt je určite jedným z najpopulárnejších hercov súčasnosti. Aj keď sa na striebornom plátne neobjavuje tak často, ako v minulosti a viac sa o ňom hovorí ako o manželovi hviezdnej Angeliny Jolie a otcovi kŕdľa ich detí, ukrýva pred svetom malé tajomstvo – bojí sa motýľov. Táto zvláštna a málo rozšírená fóbia postihuje len jedného z niekoľkých miliónov ľudí. Práve ňou Brad Pitt, hviezda snímok ako Legenda o vášni, Sedem, Klub bitkárov, Trója alebo Nehanební bastardi, trpí a aj vďaka nej je výnimočný.

brad pitt

Harrison Ford

Málokto vie, že Harrison Ford, nestarnúca filmová legenda, hviezda trhákov ako Hviezdne vojny alebo Indiana Jones, túžil stať sa stolárom. Neveril, žeby sa z neho mohla stať filmová hviezda. Napokon sa predsa len rozhodol dať prednosť nakrúcaniu filmov a urobil dobre. Napriek tomu však nemá problém uvoľniť sa pri stolárčine, ktorá je jeho hobby a ktorú aj vyštudoval. Navyše je aj vášnivý pilot. Minulý rok ho jeho vášeň pre lietanie takmer stála život, keď havaroval. Nebol by to však neohrozený akčný hrdina, ak by zomrel pri takej fádnej udalosti ako pád lietadla. :)

1556690_Actor_Panel_KDM_

Christian Bale

Momentálne je jeden z najpopulárnejších hercov určite aj Brit Christian Bale. Predstaviteľ šialeného vraha z hitu Americké psycho, fantasy hrdinu Batmana či feťáka z blockbusteru The fighter sa v rozhovore priznal, že herectvo považuje za nezaujímavú a ľahkú prácu a radšej by robil niečo užitočnejšie. Navyše, nebyť toho, že sa jeho rodičia rozviedli, Bale by bol obyčajným britským mladíkom. Baleov otec sa po rozvode odsťahoval do USA a do krajiny neobmedzených možností za nim pricestoval aj syn. V Los Angeles sa chopil svojej šance stať sa hercom a dnes patrí medzi najlepších hercov svojej generácie.

christian bale

Leonardo DiCaprio

Ako posledného sme si nechali Leonarda DiCapria. Skvelý herec, filantrop a športovec sa síce na striebornom plátne objavil už ako dieťa, ale až Cameronov 11-Oscarový epos Titanic z roku 1997 z neho urobil megahviezdu. Čo o ňom možno neviete je to, že jeho filmová partnerka zo spomínaného filmu Kate Winslet neznášala nakrúcanie milostných scén. Nebolo to preto, žeby bola hanblivá, veď sme jej krásou typu krv a mlieko boli pri pozeraní Titanicu obdarení, ale preto, že DiCaprio si veľmi rád počas prestávok pri nakrúcaní spomínaného filmu doprial cesnak. Pri bozkávaní mu smrdelo z úst a to Kate občas privádzalo do zúfalstva. Napriek tomu, že ho prosila o ohľaduplnosť, Leo galantnosť odsunul na vedľajšiu koľaj a oddával sa cesnakovým orgiám. Na jeho záľubu jesť aromatické potraviny počas nakrúcania, zvlášť “bozkávačiek”, sa sťažovali aj jeho ďalšie herecké kolegyne.

dicaprioPrečítajte si tiež:
Leonardo stále bojuje o svojho prvého Oscara a celý internet sa na tom zabáva

 

leonardo dicaprio

Ako ste sa teda mohli presvedčiť, všetci sme len ľudia. Brad Pitt sa bojí motýľov, Harrison Ford váhal, či sa má stať hercom a takmer sa zabil pri páde lietadla, Christian Bale sa stal hercom vďaka otcovi, ktorý ho dotiahol k sebe do Ameriky, Leonardo DiCaprio kašle na prosby svojich hereckých partneriek. Aj tí najlepší a najúspešnejší herci majú svoje negatívne stránky, aj im často prialo šťastie alebo náhoda počas ich cesty na vrchol hereckého neba, aj oni robia veci, ktoré by si mohli odpustiť. Veď všetci sme len ľudia…

Zdroj: wikipedia.org | Foto: wikipedia.org, latimes.com, moviepalace.sk, static.celebuzz.com