Erotické predstavy sa snáď nevyhli nikomu z nás. Určite sa zhodneme, že medzi ženy, ktoré by sme aspoň raz chceli otestovať v posteli patria rôzne herečky, speváčky či športovkyne, no ani pohľad na dobre vyvinutú susedku, krásnu spolužiačku či kolegyňu nás nenecháva chladnými. Úmyselne sme vynechali jednu špeciálnu kategóriu, ktorá v každom z nás vyvoláva, prípadne vyvolávala vlnu emócií. Veď komu z nás sa už od základnej školy nepáčila nejaká naša učiteľka? Čas plynie, dostaneme sa na strednú, neskôr mnohí aj na vysokú školu, no tá túžba prežiť vášnivé chvíľky so svojou vyučujúcou sa nevytráca. U drvivého percenta z nás túžba ostane nesplneným snom, ktorý odpláva do zabudnutia. Tomášova túžba sa však na jednej chate zmenila na realitu, s ktorou sa s nami podelil.Takmer nič tomu nenasvedčovalo,” povedal Tomáš, ktorý rovnako ako viac než dve desiatky jeho spolužiakov a spolužiačok pár týždňov po inžinierskych promóciách išiel na chatu. Tá mala byť poslednou spoločnou akciou, na ktorej sa v najbližšej dobe mali stretnúť. Celé piatkové dopoludnie sa postupne chata napĺňala samými mladými inžiniermi. Keďže chata sa nachádzala dosť od ruky, bolo normálne, že niekoľko ľudí prišlo na aute. Veď to poznáte. Jedným zo šoférov bol aj Tomáš, ktorý nedávno zdedil takmer novú Kiu Cee´d.

Zhruba od obeda to začalo žiť. Pilo sa, jedlo, zabávalo. Zábavu nepokazilo ani pár kvapiek, ktoré padli z oblohy. Vo večerných hodinách, keď už mali niektorí v sebe viac alkoholu, začali padať rôzne návrhy, nápady. Jedným z nich bolo zavolať zopár, teraz už bývalých, vyučujúcich, s ktorými sa dalo pomerne dobre vychádzať. Napokon dvojica “učiteliek”, rovnako tak aj jeden vyučujúci súhlasili, že prídu na druhý deň. Skutočne sa tak aj stalo a v sobotu okolo obeda prišla táto trojica spoločne jedným autom pozrieť bývalých študentov. Medzi nimi bola aj prirodzene pekná triadsiatnička Ivana, ktorá sa podobne ako pár jej kolegov už niekoľkých menších osláv s týmito ľuďmi zúčastnila.

V sobotu opäť prevládala skvelá nálada, grilovalo sa vo veľkom, alkoholu a piva či vína bolo ešte dosť, hoci niektorým po piatku až tak nechutilo. Blížil sa večer a trio pedagógov sa chystalo na odchod. “Miesta je tu dosť, spať budete mať kde, ostaňte.” Znela hláška jedného z inžinierov, ktorý chcel, aby tu ostali aj učitelia. Odišla napokon len “šoférka” ponáhľajúca sa za deťmi. Zábava však neutíchala ani bez nej a ani bez pár ľudí, ktorí sa rozlúčili s kolektívom a odišli. Na chatu pomaly začala padať tma, čo však nevadilo, veď na takýchto akciách bývajú noci dlhé.

Bolo okolo desiatej hodiny večernej a Tomáš aj s pár kamošmi sa už dobrú hodinu bavili s Ivanou, ktorá s ním mala dobrý vzťah i počas školy. Boli priateľmi aj na Facebooku, čo je však u mladších pedagógov relatívne bežné.

Vždy sa mi páčila, no nebol som jediný.”

“Takýchto učiteliek veľa za život nestretnete. To musím priznať. Už počas školy sme sa veľakrát s chalanmi rozprávali, že jej manžel musí byť šťastný muž. Hlášky typu “tú by som šmykol rovno v kabinete” neboli ničím neobvyklým. No bolo mi nad slnko jasné, že je to nereálne,” uvedomoval si Tomáš.

Ivana sa v ten večer skvele bavila. O tom nebolo pochýb. Prsty v tom malo aj víno, ktorého síce nevypila nejako veľa, ale v nálade predsa len rozhodne bola. Rozprávalo sa o všetkom možnom, spomínalo sa na školu, na internát, hovorilo sa o budúcnosti. Reč prišla aj k tomu, že Tomáš prišiel autom, konkrétne tým typom, ktorý bola Ivana s manželom nedávno obhliadnuť. Samozrejme, Ivanu to zaujalo. “Poď mi ukázať to auto,” povedala mu. “Jasné, hneď. Len si idem po kľúče. Do piatich minút som bol s Ivanou pri aute, obzerala si auto z vonku, interiér, všetko. Pochválila ma, že ho mám čisté.” Tomáš s Ivanou nezáväzne komunikovali, bavili sa.

Viackrát som jej chcel niečo pekné povedať aj v škole (nielen ja), no tam mi to prišlo nevhodné. Teraz sme však boli dvaja dospelí ľudia, ktorých spájalo len to, že sú na jednej chate. Prišlo mi však zvláštne, keď mi Ivana povedala, že na podobnej chate prišla pred zhruba 15 rokmi o panenstvo. Takéto priznanie som zrovna neočakával.”

par18

Čas plynul, odrazu nebolo desať, ale jedenásť hodín a Tomáš s Ivanou sa stále nevracali k ostatným, tí však neriešili kde sú. Veď mohli byť s druhou partiou, ktorá dnes alkoholu odolávala, či s nejakou inou menšou skupinkou ľudí, ktorých sa v sobotný večer vytvorilo viac.

Si skvelý chalan, zvláštne, že si nezadaný, povedala Ivana. “Vtedy som vyslovil asi osudovú vetu, ktorú som možno nemyslel ani úplne vážne: To preto, lebo som od rozchodu pred vyše rokom nestretol nikoho ako ste vy… V tú chvíľu sme sa na seba zahľadeli a prišiel bozk. Ako blesk z jasného neba. Odsunuli sme sa od seba, no asi len na desať sekúnd. Následne prišlo objatie a začali sme sa bozkávať. Len ja, ona a nebo plné hviezd nad nami. Neskutočné!” Mladík v tú chvíľu neveril, že je to realita, no skutočne to bolo tak. “A absolútne nezabudnuteľná chvíľa, z ktorej ma na pár sekúnd oblial pot, prišla o chvíľu. Ivana mi začala obchytkávať, viete čo… Zasekol som sa, lebo síce som bol pripitý, no nie až tak, aby som nevedel, že som tu so zadanou ženou, ktorá má doma dieťa. Bol som však ticho, snáď ju nepošlem preč. A hlavne som vedel, že ani ona nie je tak opitá, aby nevedela, čo robí. Vošli sme do auta, nebolo to síce úplne pohodlné, no prispôsobili sme sa podmienkam. Dali sme si dole tričká, ona nohavice, ja kraťasy.” Ivana následne zahlásila: “Daj mi dolu podprsenku!

V tom šoku som mal problém dať  jej ju dolu, no podarilo sa. Zastavil sa mi čas. Bol som snáď viac vzrušený, ako keď som tesne po osemnástke prišiel s kamoškou o panictvo. Táto žena ma dostala. Absolútne! Netrvalo dlho a obaja sme boli nahí. Úplne nahí. Cítil som sa zvláštne, veď som mal pri sebe vyzlečenú tú ženskú, po ktorej sme ako študenti neraz slintali. Zároveň to bolo prvýkrát, čo som mal mať s*x so staršou “partnerkou”. Doteraz som mal tú česť len s dievčatami, ktoré boli o nejaký ten rok mladšie.

podprsenka

Tým Tomášova spoveď neskončila. “Na chvíľu som mal pocit, že som úplne vytriezvel, ostal som v strese, no moje mužské ego našťastie nepripustilo veľké zlyhanie. Nad*žaná Ivana to chcela, tak som ju “dal dolu”. Mal som z nej pocit, že mala chuť preš*kať celú noc, čo sa nestalo. No rýchlovkou sa to taktiež nazvať nedalo.” Párik ešte chvíľu ostal pri sebe a okolo pol jednej sa objavil medzi ostatnými. “Bolo ich tam ešte tak desať, možno viac a výrazy tvárí pri pohľade na nás hovorili jasnou rečou, no nahlas to nikto nevyslovil. Až keď Ivana odišla, spustila sa paľba.”

Spolužiaci pochopiteľne nenechali na Tomášovi suchú ani nitku: “Čo ste spolu robili? Aká je v posteli? Fakt si ju šmykol? Nemáš nejaké fotky?”

Tieto otázky sa na hrdinu dňa (či noci?) valili z každej strany. “Nevedel som, čo povedať. Keď sa priznám, určite o tom budú všetci vedieť a Ivana sa môže dostať do rečí a následných problémov. Ak budem zatĺkať, budem za blbca a klamára, lebo je pravdepodobné, že niekto nás videl. Tak som vyšiel s pravdou von.

Následne pri tejto príležitosti Peťo vytiahol špeciálnu fľašu, ktorú si chceli nechať na nedeľu ako taký zlatý klinec za celou chatou a päťročnou etapou života. “Tak na Tomáša, je to frajer!,” zaznelo z úst spolužiaka Romana. “Bol som na seba hrdý, no zmätený zároveň,” dodal Tomáš, ktorému bolo absolútne jasné, že aj keď sa za tých päť rokov vytvorilo v škole zopár párov, ktoré si to neraz rozdali, práve toto bude ten najpamätnejší okamih, ktorý sa bude pripomínať na stretávke, hoci aj o dvadsať rokov.

“A Ivana? Tá mi s miernymi výčitkami (no skôr na seba) na druhý deň povedala, že mi nemá za zlé, že som neodolal pokušeniu, ale nech ostatným poviem, aby o tom nehovorili na každom kroku. Odvtedy som ju naživo nevidel, no na ten deň fakt do smrti nezabudnem,” dodal v závere Tomáš.

PS: Mená hlavných aktérov nie sú z pochopiteľných dôvodov reálne.

Foto: fazekash.szm.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba