Je to tam! Peter Sagan po tretíkrát v tohoročnej Tour vyhral etapu, no tentoraz o chlp, respektíve o galusku. No dôležitý je výsledok.Peter Sagan v extrémne rýchlej etape dokázal držať krok s najlepšími a v závere potvrdil svoju dominanciu. Tak si poistil prvenstvo v bodovacej súťaži. Vziať mu ho môže už len zázrak. Peter po závode v rozhovore vyzdvihol aj prácu svojho tímu, predovšetkým spolujazdcov, ktorí mu pomohli dosiahnuť toto dôležité víťazstvo.

V celkovom poradí sa nič nezmenilo, naďalej vedie Chris Froome, ktorý pôjde v žltom tričku v stredu, keďže zajtra je voľný deň pred náročným záverom Tour.

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba