Špička slovenskej popovej scény Peter Bič Project, ktorá žne úspechy aj za hranicami Slovenska, vyráža na svoje prvé oficiálne turné s názvom Just a Tour. Môžete sa tešiť nielen na ich najväčšie hity, ale aj množstvo prekvapení.

Už budúci utorok odohrá kapela Peter Bič Project prvý koncert v rámci svojho debutového turné Just a Tour. Šnúru začne kde inde než v rodnom meste, a teda v Košiciach. Po metropole východného Slovenska bude nasledovať Banská Bystrica, Prešov, Poprad, Bratislava, Nové mesto nad Váhom, Nitra, Trenčín a konečnou zastávkou Košičanov bude napokon Žilina.

pbp1

Partia na čele s Petrom Bičom si pre svojich fanúšikov pripravila množstvo prekvapení. Tešiť sa môžu na ich najväčšie hity z albumov Say It Loud a Just a Story v exkluzívnych úpravách a taktiež aj na hudobných hostí, ktorými budú Kali, Peťo Cmorík a Katka Knechtová. Okrem toho budú môcť zavítať do špeciálneho autobusu, takzvanej obývačky, kde bude počas turné kapela bývať a pred každým koncertom o 17.00 rozdávať aj podpisy, fotky, a pozor, aj drinky. :) Niektorí fanúšikovia dokonca získajú i pozvanie na „súkromnú párty“ s hudobníkmi a ich hosťami.

Teraz si už len vybrať mesto a hor sa zabaviť na jeden z koncertov kapely Peter Bič Project!:)

Termíny koncertov Peter Bič Project – Just a Tour 2015:

24. 11. – Košice, Historická radnica

25. 11. – Banská Bystrica, Urban Spot

26. 11. – Prešov, Kino Scala

28. 11. – Poprad, Rock Fabric

30. 11. – Bratislava, Ateliér Babylon

2. 12. – Nové Mesto nad Váhom, Blue Note

3. 12. – Nitra, Nová pekáreň

8. 12. – Trenčín, Piano club

9. 12. – Žilina, Holidany Inn