Povedzme si na rovinu, se*uálne radovánky nie sú cudzie nikomu z nás, teda pokiaľ nedržíte celibát. Ak toto číta nejaký panic, zdravíme ťa a prajeme veľa zdaru a úspechu v najbližšej “loveckej sezóne”. Ale ruku na srdce. Alebo radšej niekam  inam? Kto z vás sa niekedy zaujímal o bizarné se*uálne fakty?  My sme si na ne posvietili za vás a prinášame vám tie, o ktorých ste zrejme ešte nikdy ani nepočuli! 1. V minulosti sa za bosorky považovali ženy, ktoré pri súloži vzdychali alebo dávali najavo slasť. Priznajme si, nie je na škodu mať doma vzdychajúcu bosorku, ktorá nám se*uálne učaruje.
 2. Pohlavný styk výrazne vplýva na imunitu. Milovanie aspoň dva krát do týždňa zosilňuje imunitný systém. Takže páni, nestačí len zbehnúť do fitka, ale treba si aj dopriať nežné pohlavie.
 3. Priemerná rýchlosť ejakulátu je 44,8 km a obsah kalórii iba 5kcal, čo znamená “rýchle a zdravé” :)
 4. V Indii je lacnejšie zaplatiť si prostitútku, ako kúpiť si kondóm. Tak čo, už ste objednávali letenky do Indie?
 5. Ženský zadok vyzerá o 25 percent lepšie, keď má žena obuté lodičky na podpätku. Ak sa nebudete vedieť rozhodnúť, čo jej kúpiť na najbližšie narodeniny alebo meniny, tak už viete, že lodičky budú tým vhodným darčekom, ktorým obdaríte aj seba.
 6. Na jednu normálnu webovú stránku pripadá päť porno stránok.
 7. Muži myslia na se* v priemere každý 7 sekúnd. 1,2,3,4,5,6,7 …..
 8. Štvrtina žien si myslí, že muži, ktorí majú peniaze, sú viac sexi. Ako by povedal Rytmus – “Si iba obyčajná zlatokopkaaa…” :D
 9. Najdlhší penis na svete má podľa doterajších meraní Long Don John, a to 48,3 cm.
 10. Teraz niečo pre panicov. Vynálezca Nikola Tesla nikdy neprišiel o panictvo. Takže nezúfajte, možno ešte vynájdete niečo svetoborné, zbohatnete a ženy sa budú riadiť faktom číslo 8.
 11. Každému druhému mužovi sa zdá sexy uniforma zdravotnej sestričky.            
 12. 72 % mužov trpí komplexom menejcennosti, keď sa pozerajú na pekných mužov na titulných stránkach časopisov. Uf, ešteže u nás nájdete prevažne fotografie nežnejšieho pohlavia :)
 13. Každú sekundu na svete prebieha 2 778 pohlavných stykov. Vy to práve v tejto sekunde (bohužiaľ alebo našťastie?) asi nebudete, keďže sa venujete nám – vďaka :D
 14. Týždenne masturbuje až 47 % mužov. Podľa švajčiarskeho lekára Simon André Davida, masturbácia môže spôsobiť tuberkulózu, pokrivenie chrbtice, vredy a kruhy pod očami. Takže páni, ak nechcete skončiť ochrnutí s kruhmi pod očami ako strýko Fester, tak ruky preč od svojej pýchy a radšej vhupnite do postele nejakej sympatickej dáme.
 15. Priemerná dĺžka klitorisu je 5 centimetrov. Najväčší klitoris však údajne meral až 43 cm. Uf, tak jej majiteľka zrovna asi nenosila legíny :-D
 16. Rast penisu končí na začiatku 20. roku života.
 17. V Hong Kongu smie každá žena zabiť svojho manžela, ktorý ju podviedol – samozrejme, iba holými rukami. Na druhej strane, manželova milenka môže byť zabitá hocijakým spôsobom. Jednoducho povedané – iný kraj, iný mrav.
 18. Priemerná trvanlivosť kondómu je 2 roky. Prosíme vás, teda, skontrolujte si peňaženky a robte si pravidelnú revíziu!
 19. Pri tridsiatich minútach aktívneho se*u sa spáli približne 200 kalórií.
 20. Každá štvrtá žena sníva o se*e s dvomi mužmi. A čo vy? Snívate o se*e s dvomi ženami?

Foto: bodyrock.tv

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.