Harley Quinn vzbudzuje poriadne divoké predstavy. A tie sa zhmotnili v paródií na Suicide Squad pre dospelých!

Okolo komixáku Suicide Squad, Jednotka samovrahov, sa robí poriadny humbuk. Neskromne môžeme povedať, že zaslúžene, nakoľko sa možno jedná o najočakávanejší film sezóny, či dokonca roku. A aj keď vám komixové príbehy práve nesedia, jedna postava z partičky vyvrheľov s úlohou zachrániť svet vás predsa len dostane. Harley Quinn.

Psychopatická sexy diablica už v upútavkách zasiala semiačko túžob do nie jedného testosterónového centra. Užívať si divoké radovánky s tak zvodným cvokom je snáď snom každého chlapa. Herečka Margot Robbie rozhodne odviedla dobrú robotu. Smolou však je, že ju nikdy neuvidíme, ako si šialená komixová postava užíva posteľné radovánky. Alebo žeby predsa len?

Harley Quinn dokáže rozburcovať perverznú fantáziu na maximum, a preto by bola škoda nevyužiť to. Presne toto si povedali v Brazzers a spolu so svetovou premiérou Suicide Squad by mala mať premiéru aj verzia pre dospelých. Tá nesie názov Harley in the Nuthouse a šialenú mrchu si v nej zahrala Riley Reid. Herecký výkon sa zrejme na Margot Robbie nechytá, no ten zbytok bude… povedzme na vysokej úrovni. Jediné, čomu celkom nerozumieme, z kade Harley vytiahla tú baseballovú palicu.

Zdroj: maxim.com, youtube.com l Foto: reprofoto youtube.com