Nepochybne najznámejšia japonská péčková herečka Asa Akira už vystupovala v množstve rôznych póz. Tentokrát prevzala rolu porotkyne v reality show SexFactor, čo je súťaž pre ašpirujúce po*nohviezdy, kde výherca dostane milión dolárov. Ako správny profík sa snaží amatérom poradiť najlepšie ako vie. Jej rady by sa však určite dali použiť aj v iných profesiách! Narodila sa v New Yorku, potom sa s rodinou presťahovali do Tokya a za pár rokov sa znovu vrátila do Ameriky. Filmy začala točiť ako 19-ročná a na konte ich má už 505, 8 z nich si aj sama režírovala. Ocenení má hneď niekoľko, okrem iných i cenu za najlepší zadok roku 2012, v roku 2013 získala cenu najlepšej herečky roku a minulý rok cenu za najobľúbenejšiu herečku.

Najlepšie péčkové scény Asy Akira nájdete na Manforum.sk >>> TU

asa-1

Najlepšie péčkové scény Asy Akira nájdete na Manforum.sk >>> TU

asa-2

,,Skvelá vec na po*ne a na pracovaní v tomto biznise je to, že nikto od vás nič neočakáva. Takže keď ste triezvy, dochvíľny, zdvorilý, gramotný, keď sa prakticky správate ako obyčajný človek a pracujete v po*ne, tak automaticky vyhrávate,” s úsmevom hovorí Asa.

,,Ľudia vám hovoria wow, ty si génius, ty si taký normálny! Stačí byť však len milý, mať morálku a byť trochu zodpovedný… Vyzerá to byť také jednoduché, ale ak chcete byť úspešný, tak rešpektujte ostatných a zostaňte v hre.”

Najlepšie péčkové scény Asy Akira nájdete na Manforum.sk >>> TU

Zdroj: xhamster.com | Foto: facebook