Mnoho mužov považuje svoju pýchu za podpriemernú a nejeden kvôli tomu trpí komplexom menejcennosti. Obavy, že ich nástroj lásky neuspokojí žiadnu ženu, môžu viesť k veľkým problémom v sexuálnom živote. Veľa dám tvrdí, že na veľkosti nezáleží, iné si však myslia opak. A kto by mohol rozlúsknuť túto záhadu a ukončiť večné debaty? Jednoznačne najpovolanejšia osoba – po*noherečka!Péčkovú herečku Kayden Kross netreba podrobne predstavovať, zainteresovaní veľmi dobre vedia, o koho ide. Držiteľke niekoľkých ocenení za najlepšiu herečku bola položená otázka, či na veľkosti penisu ženám naozaj tak záleží. Kayden išla s odpoveďou naozaj do detailov:

“Na začiatok, páni, ak vás trápi táto otázka, neobťažujte sa pýtať lekárov. Ich zaujíma zdravie vášho náradia, nie veľkosť. Navyše, oni odpoveď aj tak nepoznajú, pretože je to subjektívna otázka v objektívnom lekárskom svete. Veľkosť penisu je skôr dôležitá medzi partnerskými dvojicami. Niektorým ženám sú veľké penisy nepríjemné, niektorým skôr záleží na hrúbke a niektoré to majú rady poriadne hlboko.”

Poriadne péčko s Kayden Kross nájdete >>> TU

kayden kross

Kayden si za tie roky urobila svoj vlastný súkromný výskum či už v posteli, alebo čítaním kníh. Sama je pritom autorkou niekoľkých bestsellerov a dodáva: “Objektívne nie, na veľkosti penisu nezáleží. Síce sa hovorí, že norma je približne 13 centimetrov, no ženu dokážete urobiť aj špičkou prsta. V skutočnosti má žena oveľa menej nervových zakončení v hĺbke svojej vagíny v porovnaní so vstupom do nej.”

Tak páni s malým náradím, nezúfajte, veď ak má o veľkosti vašej pýchy niekto pravdu, tak práve žena, ktorá bola na viac klobásach ako tatarská omáčka.

Poriadne péčko s Kayden Kross nájdete >>> TU

Zdroj: Unilad.co.uk | Foto: Commons.wikimedia.org

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).