Česká péčková herečka Karolína Urbanová ej kej ej Daisy Lee je vo svojich 20-tich rokoch poriadny kvietok. Len ťažko by ste na Slovensku a v okolitých krajinách hľadali väčšiu exhibicionistku, nehovoriac o tom, čo sa Daisy ešte len chystá urobiť!Odvážna blondína, ktorá je dcérou zástupkyne starostu v meste Příbram, má za sebou kopu filmov pre dospelých. V nich vystriedala množstvo s*xuálnych praktík, avšak ani jedna zrejme nebola tak nechutná či poburujúca ako to, čo sa Daisy chystá urobiť priamo na Václavskom námestí v Prahe.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Daisy totiž na svoj Instagram zavesila fotku s očúranými nohavicami a podľa jej vlastných slov sa chystá pomočiť opäť. A to rovno medzi ľuďmi na najfrekventovanejšom mieste v celej Českej republike! “Zase jsem se pochcala jak úplná p*ča…Video už je online! Plánuju to pustit na václaváku mezi lidma “omylem” a natočit to..😂Hned jak se vrátím.👺 Kdo se teší?😂😂 Bude to docela hustý i pro mě už…” napísala k fotke Daisy Lee.

A zatiaľ čo u nás sa na námestiach protestuje vo veľkom, zdá sa, že u susedov sa na námestiach bude púšťať do “kalhot”. Nuž, iný kraj, iný mrav…

Daisy Lee

Daisy Lee a jej očúrané rifle nájdete >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram, Flickr

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).