Keď sa vás partnerka náhodou opýta, či pozeráte péčko, s najväčšou pravdepodobnosť budete zaryto zatĺkať. Predsa jej nezavesíte na nos, že túto formu relaxu si nenecháte ujsť pri žiadnej príležitosti, však? Lenže náhoda je blbec a je len otázkou času, kedy vaša milovaná zistí, že až také neviniatko nie ste a na videách pre dospelých frčíte jedna radosť. Čo bude nasledovať? Z reakcií žien, ktoré vaše tajné hobby odhalili, vytušíte, že asi nič príjemné.  Jarka, 35:

Dlhý čas som žila v naivnom presvedčení, že môj muž takéto videá nepozerá. Raz som však hľadala niečo v histórii internetu a natrafila som na podozrivé linky. Nestačila som sa čudovať. Keď som sa manžela opýtala, prečo toto pozerá, veď nám to predsa klape po každej stránke, vysvetľoval mi, že sa takto inšpiruje, ale pokiaľ mi to vadí, prestane s tým. Lenže po niekoľkých mesiacoch som raz chcela vypnúť opakujúce sa zvonenie v jeho mobile, a keďže som nevedela ako, skúšala som všetko možné, až som sa „preskúšala“ k pikantným videám. To už ma poriadne naštvalo a rovno som mu skontrolovala aj ďalší mobil, ktorý mal vraj len na hry. Samozrejme, tam som objavila ďalšie horúce fotky a videá. Keď prišiel domov, pred jeho očami som rozstrihala všetku drahú sexi bielizeň, ktorú mi tak rád kupoval a povedala som mu, že nemienim konkurovať tým jeho kráskam z internetu.

Klaudia, 23:

Môj priateľ sa ani veľmi netajil tým, že sa mu videá pre dospelých páčia. Chcela som náš vzťah okoreniť, tak som mu navrhla, že ich môžeme pozerať spolu. On si takéto chvíľky dokonale užíval, ja som sa dvakrát príjemne necítila, ale bola som zamilovaná a urobila by som preňho čokoľvek. Lenže raz som sa trochu pripila a vykričala som mu celú pravdu. Už spolu nie sme.

Dana, 44:

Viem, že môj muž surfuje aj po rôznych erotických stránkach, ale nijako zvlášť ma to nevzrušuje. Aj ja si z času na čas spríjemňujem chvíle videami pre dospelých. Páčia sa mi hlavne mladí vyšportovaní chlapci v akcii.

sexi žena

Dita, 26:

Raz som si len tak prezerala naše spoločné fotky v manželovom mobile, až som natrafila na albumy, kde mal posťahované zábery dievčat v tých najvulgárnejších pózach a videá, ku ktorým sa radšej nevyjadrujem. Keď som sa ho opýtala, či mu príde normálne mať v mobile fotky našej rodiny, teda jeho, mňa, nášho dieťaťa, a tých jeho sexi krások, len mlčal. Odvtedy sa v našom vzťahu, minimálne z mojej strany, niečo zmenilo. Som odmeranejšia a s dôverou to tiež veľmi nepreháňam.

Dana, 48:

Manželov nezáujem o sex som dlhú dobu pripisovala jeho pracovnej vyťaženosti a stresu. Brala som to tak, že v dlhoročných manželstvách je to asi normálne, hoci mne nežnosti dosť chýbali. Raz v noci som sa išla napiť vody a videla som, že v obývačke sa svieti, tak som vošla. Môj muž sedel za počítačom, civel na monitor, vyrušila som ho v najlepšom. Rozospatá som sa zmohla len na otázku – to čo robíš? Strhol sa a vyplašene na mňa pozrel. Bola to asi tá najtrápnejšia chvíľa v mojom živote. Potom som mu vykričala, či by si to takto užíval, aj keby natrafil na nejaké péčko, kde by som bola hlavnou hviezdou ja, jeho sestra, dcéra, či nebodaj matka. Od tej noci ma úplne prešla chuť na spoločné posteľné radovánky. Jednoducho som rezignovala.

Foto: freeimages

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)