Patty López de la Cerda je ohromujúca mexická televízna moderátorka, hosteska a modelka, ktorá sa narodila v hlavnom meste Mexika – Mexico city. Patty je skrátené meno od mena Patricia. I keď patrí pomerne medzi nové hviezdičky šoubiznisu, okamžite si našla priazeň u divákov, ktorých zaujala nielen jej krásna tvár, ale i jej dokonalé krivky (najmä ten zadok!). Nezabudnite sa pozrieť na video a galériu pod článkom. :)Táto krásna dievčina vyštudovala masmediálnu komunikáciu na Iberoamericana University a na začiatku svojej kariéry pracovala ako rosnička počasia v ranných správach pre mexickú televíziu. Vzhľadom k tomu, že mala vždy slabosť pre hudbu, tanec a herectvo, práca pred kamerou jej nerobila problém. Neskôr sa vypracovala na moderátorku televízie či už správ, športových podujatí alebo samotného športu, a stala sa aj hosteskou televíznej siete Televisa. V roku 2008 získala ocenenie Fox Sports za Najlepšiu športovú moderátorku.

Patty ako modelka nafotila niekoľko kalendárov a promo fotografií. Dokonca sa pravidelne účastní na módnych prehliadkach, väčšinou však len v Mexiku. Má vlastnú web stránku s blogom, kde pridáva príspevky týkajúce sa zdravia, fitnes cvikov, zdravého jedla a módy. Priznala sa, že popri fitnes miluje sledovať futbal.

Patty López de la Cerda má na Instagrame 275-tisíc nasledovníkov, kde pravidelne publikuje fotky z modelingu alebo z cvičenia. Nechýbajú selfie a bikiny fotografie. Jej oficiálna Facebook stránka má 151-tisíc fanúšikov a na Twitteri má 258-tisíc odberateľov. Dokonca má aj vlastný Youtube kanál s 6,2-tisíc fanúšikmi. Je to mladá vychádzajúce hviezdička z Mexika, o ktorej budeme isto ešte počuť.

>>>VIDEO: MODERÁTOR STRHOL ŠATY SPEVÁČKE YOLE BERROCAL NA MANFORUM.SK<<< 

Zdroj: Instagram