Možno ste už počuli o tantrickej masáži. Nemusíte byť však profesionálom, aby ste takúto eroticku masáž dokázali partnerke urobiť aj vy. Stačí si vytipovať náhodné miesta a tie stláčať a masírovať. Päť rád od odborníkov vám určite pomôžu k tomu, aby ste svojimi šikovnými ručičkami priviedli hocijakú ženskú do siedmeho neba!1. Vytvorte atmosféru

V prvom rade upravte priestor, v ktorom sa chystáte partnerke pripraviť príjemné chvíle. Odstráňte rušivé elementy – utrite prach, vyvetrajte, deti dajte k starým rodičom. Pripravte jemne eroticky ladenú hudbu a vonné sviečky, najlepšie vanilkové. Je dokázané, že vanilková vôňa je TOP afrodiziakom.

2. Použite masážny olej

Neutopte ju však v ňom, nejdete ju marinovať! Stačí pár kvapiek na ruky a pridávať podľa potreby. Ak sa chystáte robiť celotelovú masáž vrátane jemnej masáže tam dole, použite kokosový olej. Ten je prírodný a nenaruší jej prirodzené prostredie.

3. Masáž berte ako predohru

V skutočnosti predohre nevenujeme toľko času a pozornosti, koľko by sa ženám páčilo. Uvoľňujúcou masážou a dotýkaním sa erotogénnych miest sa rýchlejšie a prirodzenejšie dostaneme k tomu, o čo nám v skutočnosti ide. Preto znásobte jej túžbu mať vás tam čo najskôr.

4. Neponáhľajte sa

Všetko má svoj čas. Myslite na to, že aj keď ste v maximálnom stave vzrušenia, žena môže byť len na pol ceste. Ak sa budete snažiť rýchlo sa dostať k záveru, bude to o ničom. Každej časti jej tela venujte dostatok času, či už je to erotogénna zóna alebo nie. Zaslúži si to.

5. Nesnažte sa o rýchly orgazmus

Jasné, že to po vašej zmyselnej masáži chce ako nikdy, no trochu ju ponapínajte, pohrajte sa s ňou. Záver bude o to lepší.

Zdroj: maxim.com | Foto: pixabay.com