Často od vás v komentároch dostávame “na frak”, prečo by ste mali platiť za prístup na Manforum.sk. Toto sú hlavné dôvody, páni! :)021. Vyzliekame pre vás známe tváre

Kristína Jurčová – to je len začiatok! Postupne vám prinesieme šteklivé fotogalérie dievčat, ktoré zaručene nikde inde nenájdete. Fotíme ich totiž my! Máme pripravený fotoset Missky (!), fotoset víťazky vášho hlasovania Miss Manmagazin.sk Carat Tuning a v týchto dňoch vzniká jeden špeciálny fotoset. Bude veľkým prekvapením a padnete z neho na zadky, to vám sľubujeme!

032. Robíme pre vás špeciálne rozhovory

Interview s Patty Michovou bola pecka a čítali ju takmer všetci členovia klubu Manforum.sk. Ďalší rozruch narobilo interview so zlatokopkou, s reálnym dievčaťom, ktoré bez hanby porozprávalo, ako to chodí, keď ju niekto zoberie na dovolenku a ešte jej za to veľmi štedro zaplatí. Chystáme sa však vyspovedať kopec ďalších zaujímavých ľudí.

013. Vyberáme pre vás ten najzaujímavejší obsah

Denne na Manforum.sk pribúda obsah, ktorý náš tím celé dni a noci starostlivo vyberá a sleduje, čo sa deje a čo sa vytvorí. To najlepšie, čo stojí za zmienku, fotku či video vám prinesieme na striebornom podnose.

044. Bez reklám – iba nerušené čítanie

Vďaka tomu, že prevádzka Manforum.sk je financovaná vami – z členského, nie je a NIKDY NEBUDE na Manforum.sk ŽIADNA REKLAMA, preto sa Manforum.sk číta príjemne a nerušene.

055. Obsah bez cenzúr

To, že na Manforum.sk nie sú žiadne reklamy, nám umožňuje publikovať obsah, ktorý by sme za normálnych okolností na Manmagazin.sk publikovať nemohli, pretože je v rozpore s pravidlami zobrazovania reklám.

066. Pretože členské je symbolických 0,95 Eur na celý mesiac

 

95 centov na mesiac sú tri centy na deň.

Ak ešte nemáte účet na Manforum, registrujte sa TU

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.