Zima pomaly, ale isto končí, obchody onedlho zaplavia všetky možné aj nemožné kúsky oblečenia z najnovších kolekcií. Prinášame vám prehľad piatich najvýraznejších trendov pre sezónu jar/leto tohto roku.

 

Sako voľného strihu

Loose blazer

Voľný strih neznamená, že budete v pokrčenom saku sedieť doma pred televízorom. Jedná sa skutočne o strih. Úzke, na mieru šité kúsky zjavne už pánov prestávajú baviť a do popredia sa dostáva ležérnosť a pohodlie. Oceňujeme.

Červená farba

red

Neradíme vám, aby sa z vás stal chodiaci manifest socializmu, skúste však svoj nevýrazný šatník oživiť niečím červeným. Či už od nenápadného remienka hodiniek až po výstredný kabát. Všetko závisí od vášho vkusu a odvahy.

Kožená bunda so “strapcami”

suede jacket

Keď sme už pri tej odvahe… Nie sme si istí, koľkí odvážlivci by si v našich končinách dali na seba podobný kúsok. Ak žijete heslom “všetky oči na mne”, vrelo odporúčame práve takúto bundu, ideálne v červenej.

Potlač s rozprávkovým motívom

cartoonV každom z nás je naveky kúsok dieťaťa, prečo to nevyjadriť hlúpym tričkom s maľovaným obrázkom? Fantázií sa medze nekladú, či už pôjdete na party vašich detí alebo iba rebelsky v piatok odignorujete firemný dress code.

Veľa džínsoviny

denim

Kedysi oblečenie robotníckej triedy, dnes snáď večná a kľúčová súčasť každej sezóny. Základom sú dobre padnúce džínsy, nadstavbou môže byť košeľa, prípadne bunda. Hlavne to nepreháňajte, všetkého priveľa škodí.

Zaujal vás niektorý z najnovších trendov alebo ste skôr klasik?

Zdroj: fashionbeans.com