Nákupný reťazec pochádzajúci z Nemecka má na krku vážny problém. Jedna z jeho zamestnankýň pobúrila verejnosť tetovaním svastiky na viditeľnom mieste. Vedeniu supermarketu zrejme po tomto prešľape do smiechu nebolo, no našli sa aj tvorivé duše, ktoré celú nepríjemnú situáciu obrátili na vtip. Toto sú tie najlepšie paródie, ktoré zaplavili internet!Po prevalení obrovského prúseru s pokladníčkou v Prahe, ktorá blokovala tovar s vytetovaným hákovým krížom, sa ľudia rozdelili na tri skupiny.

Niektorí jej konanie podporujú a v komentároch k téme sa vyjadrujú, že ide o jej vlastné telo, s ktorým si môže robiť čo chce. Svoje tvrdenie podporujú tým, že žijeme v demokratickom zriadení a každý má právo na slobodu prejavu.

Iní sú zásadne proti takýmto prejavom “slobody” a argumentujú zverstvami druhej svetovej vojny, ktoré mnohokrát na vlastnej koži okúsili ich starí rodičia.

Negatívna senzácia sa ale, samozrejme, dočkala aj “ľudovej tvorivosti” a tí, čo majú celý tento morálny škandál doslova “na háku”, sa aspoň zabavili vytváraním obrazových paródií. Čiernemu humoru zdar!

tetovanie

cierny humor

cierny humor

cierny humor

cierny humorcierny humor

Zdroj/Foto: Facebook