Blonďavá hviezdička Paris Hilton má časy svojej najväčšej slávy zrejme za sebou a podľa posledných príspevkov milionárskej dedičky sa zdá, že sa s tým nevie zmieriť. Keďže Paris dobre vie, že nahota predáva najlepšie, rozhodla sa vytasiť holé prsia!Paris Hilton zažívala svoj najväčší boom tak cca 10 rokov dozadu, kedy ju svet poznal vďaka bujarému párty životu, erotickej domácej nahrávke a tiež vďaka “náhodným nehodám”, ako ukázaný rozkrok či odhalené bradavly. Neskôr sa pokúsila preraziť ako speváčka a herečka a potom prišlo obdobie niekoľkoročného ticha, kedy o Paris nikto poriadne nepočul.

V poslednej dobe ale slávna blondína zrejme opäť túži po pozornosti, pretože na sociálnych sieťach začala zdieľať staršie i nové obnažené fotečky a podobne. Pred pár hodinami pritvrdila už úplne a na Instagram bez hanby zavesila video s holými kozami.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Paris Hilton

Odhalené prsia Paris Hilton si môžete pozrieť — TU —

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D